יום ב' 15/04/2024 | 18:24
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>מדרשת חברון

מדרשת חברון היא מדרשה לטיולים וידיעת הארץ הקיימת 30 שנה ומציעה מגוון רחב של טיולים ופעילויות לקבוצות שונות: בתי ספר יסודיים, בתי ספר תיכוניים, מורים משפחות ועוד. צוות ההדרכה מורכב מהמדריכים הטובים ביותר, בעלי תו תקן להדרכת טיולים, והמותאמים ביותר לאופי הקבוצה ולתכני ההדרכה.

בין הפעילויות המוצעות: טיולים חד ורב יומיים, סיורים, מסיבות בר/בת מצווה, מסיבות חומש וסידור, מסיבות סיום, ימי שדה, ימי גיבוש ופעילות אתגר בשטח.
ניתן להזמין מהמדרשה טיול בודד או סדרת טיולים (בתי הספר יכולים להזמין תוכנית טיולים שנתית), וכן הדרכה בלבד או חבילה הכוללת: הדרכה, אבטחה, תיאום אתרים, תחבורה, מנהלות ולוגיסטיקה.

אנו מאמינים בחינוך לאהבת הארץ באמצעות יצירת מאגר חוויות ורשמים מהשטח, הליכה בארץ והיכרות עם נופיה באמצעות הדרכות מוחשיות וחווייתיות. אנו שואפים לחבר את המטיילים לנופים עוצרי הנשימה, שמירת טבע ואחריות אקולוגית, ארכיאולוגיה, בוטניקה, היסטוריה ומורשת.

בין המסלולים המומלצים:
ארץ התנ"ך:
נבקר בעיר העתיקה של חברון, נראה ממצאים מתקופות שונות נקיים תצפית על העיר לאורכה ולרוחבה, נבקר במוזיאון בית הדסה ונתרשם מציורי הקיר המרשימים הסוקרים את העיר על תקופותיה השונות. נבקר בבית הכנסת אברהם אבינו, נשמע את סיפורו המרתק של בית הכנסת ונראה את ספרי התורה העתיקים המצויים בו. נמשיך לסיור בגוש עציון, נבקר באלון הבודד, נלך על דרך האבות העתיקה ונסיים בהליכה חווייתית באמת הביאר. ניתן לשלב במהלך הטיול פעילות חווייתית במוזיאון ארץ יהודה / ביקור בחזיון כפר עציון.

מסע בהרי ירושלים:
נצא למסע נודד בהרי ירושלים. במהלך המסע נלך במסלולים אטרקטיביים בהרי ירושלים, נכנס למערות ונתרענן במעיינות. את המסע ניתן לקיים במשך יומיים או שלושה ימים, ניתן לשלב אטרקציות כגון בריכה, פארק חבלים ופיינטבול, וניתן ללון לינת שטח מלאה או לניה במקום מסודר עם שירותים ומקלחות. כל הלוגיסטיקה תתבצע ע"י מדרשת חברון.

תוכניות מיוחדות:

מסיבות סידור וחומש בחברון או בירושלים בליווי מוזיקלי:
הילדים חוברים לצמד ארכיאולוגים, ומסייעים להם במסעם בעקבות האוצר האבוד החבוי בעיר. לאורך המסע פוגשים הילדים דמויות שונות, שכל דמות מספרת להם את סיפורה, ומעניקה להם רמז נוסף המסייע להם במציאת האוצר. בסופו של דבר מגיעים הילדים לדמות ירושלים (בסיור המתקיים בירושלים) או שומר המער (בסיור המתקיים בחברון). דמות הסיום שוזרת את כל חוטי המסע ומעניקה לילדים את האוצר הנכסף, הלא הוא הסידור / החומש.

סיור בר/בת מצווה משפחתי:
אנחנו מזמינים משפחות אשר חשקה נפשם בחיבור אירוע הכניסה לעול המצוות לשורשי העם היהודי בחברון, להגיע לסיור ייחודי ומרתק בעיר האבות חברון ובמבנה מערת המכפלה. נער/ת השמחה, מוזמנים ליטול חלק בהדרכה עצמה. כשבוע לפני האירוע, יגיעו הנער/ה למפגש במדרשה וסיור מקדים. במהלך מפגש זה יבחר הנער/ה בשיתוף עם המדריכה המנחה את קטע ההדרכה בו ישתלב.
ניתן להזמין גם סעודה ותחבורה.

סיורי בת מצווה בחברון או בירושלים בליווי מוזיקלי:
בסיור זה יכירו בנות המצווה נשים משמעותיות בהיסטוריה של עם ישראל, כגון שרה אימנו, רות המואביה וחנה סנש. מכל דמות ילמדו הבנות על תכונותיהן וכוחותיהן של נשות ישראל לאורך ההיסטוריה. בסופו של המסע, יבינו הבנות כי הן חלק מאותה היסטוריה מפוארת של נשות ישראל, וכי כל הכוחות והתכונות בהם עסקו קיימים גם בהן.

סיורי סליחות:
לקראת חודש הרחמים והסליחות, מדרשת חברון מציעה מגון אפשרויות לסיורי סליחות באווירה קסומה בערי הקודש ירושלים וחברון וסביבתם.
פרטים בקובץ המצורף (נא להפוך לקישור השולח לקובץ PDF.
                          
מסיבות לסיום בית הספר היסודי:
מדרשת חברון מציעה מגוון של מסיבות לסיום בית הספר היסודי. תוכנית לדוגמא: התלמידים יחברו למדריכים בעלי תשובה, אשר יובילו את התלמידים לסיור במהלכו יפגשו דמויות מפתח בהיסטוריה של העם היהודי. בסיום הסיור יגלו התלמידים כי הם החוליה הבאה בשרשרת המופלאה של עם ישראל, וכי זכות ואחריות בידיהם.

מסיבות לסיום בית הספר התיכון:
נצא לסיור  לילי במדבר יהודה בעקבות כוחו של עם ישראל ואהבת חינם. הסיור מלווה במוזיקה, ובמהלכו יפתיעו את התלמידים הפתעות שונות, החל משתיה הנובעת מן הסלע, וכלה בחזיון מרהיב המוקרן על צלע ההר.

 
כרטיס ביקור-מדרשת חברון

טלפון: 02-9961311
פקס: 02-9961801
דוא"ל: midrasha@mhebron.org
כתובת: ת"ד 1631 קרית ארבע 304
אתר: www.mhebron.org


שם נציג: משרד
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008