יום ב' 15/04/2024 | 19:16
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>מדרשת אורות הגליל

מדרשת "אורות הגליל" הינה מרכז לימוד וסיור המתמחה מזה שנים רבות בהדרכת טיולים בגליל בכרמל ובגולן.


בנוסף המדרשה עוסקת בתחומים מגוונים, סמינריונים ייחודים בשטח ימי גיבוש קבוצתיים פעילות O.D.T  מרכזי למידה בנושאי טבע, ארץ ומורשת, תוכניות בנושא איכות הסביבה, שיעורים ופעילויות בנושא קברי צדיקים, סיורי סליחות, תוכניות בר/בת מצווה, תוכניות הסידור שלי , פעילויות בקייטנות, ימי שיא ועוד.מדרשת "אורות הגליל"  נותנת שירותי הדרכה  לבתי ספר על בסיס תוכנית שנתית
ייחודה של מדרשת "אורות הגליל" הוא בהתאמת התוכנית לאופי הקבוצה, כל תוכנית נבנית באופן אישי ובהתאמה מלאה לצרכים של הקבוצה.צוות המדריכים של המדרשה בנוי מבנות שרות לאומי ומדריכים בוגרים.
מדרשת "אורות הגליל" רואה חשיבות רבה בקשר האישי עם הלקוח.
קהל היעד שלנו הוא: בתי ספר, ישיבות, אולפנות, תנועות נוער, מתנ"סים, מכללות, ומשפחות.


מדרשת "אורות הגליל" רואה חשיבות רבה בהדרכת הטיולים. אנו נותנים דגש על העברת ההדרכות שאינן סטנדרטיות ומשאירות רושם מיוחד על הקבוצה, ערכיות המחוברות למקורות, סיורים באתרים היסטוריים, בעלי משמעות תורנית לאומית וציונית, יצירת קשר עם המודרכים במהלך הטיול על ידי המחזות, נגינה ועוד. אנו מתמחים בארגון טיולים לקבוצות וארגון טיולים למשפחות ודואגים לטיולים ערכיים עם חווית טיולים ייחודית. אנו מתמחים גם בארגון טיולים לתלמידי בית ספר, אשר יוצאים אל טיול שנתי או המעונינים לצאת בחודשי אלול - תשרי אל סיורי סליחות בצפת ובגליל. מלבד ארגון טיולים בצפון אנו גם נותנים שירותי ארגון טיולים בכל הארץ. לא רק טיולים לתלמידים ובני נוער, במדרשת אורות הגליל אנו מארגנים גם טיולים ייחודיים לחדרי מורים עם שירותי הדרכה ומנהלות שטח. מסע נודד מים לים או בשמו האחר מסע נודד מחוף אל חוף. אנו דואגים שהטיול יהיה לתלמידים ולקבוצות מפגש טבעי עם הארץ ושמלבד טיול מהנה יעברו גם מסע משמעותי עם שיעור לחיים. שירותי ההדרכה למורים ובתי ספר של אורות הגליל יעניקו משמעות אחרת לטיול שלכם.המטרה ליצור חוויה ערכית שתמשוך את המודרך להקשבה והפנמת הידע ובתוך כך תחבר ותחזק את המודרך לאהבת הארץ. 


מרכזי הלמידה ותוכניות איכות הסביבה מאפשרים לנו להקנות מסרים חינוכיים וחברתיים במסגרת חוויתית לא פורמאלית ופותחת לפני התלמיד התנסות וחוויה מול הסביבה והטבע.

מדרשת "אורות הגליל" שמה לה למטרה להנחיל לציבור הרחב את ערכי הציונות, אהבת הארץ העמקת שורשי מורשת ישראל, הכרת הנוף, החי והצומח ושמירה על איכות הסביבה .

 
כרטיס ביקור-מדרשת אורות הגליל

טלפון: 04-6931170
פקס: 04-6936823
דוא"ל: orot6931170@gmail.com
כתובת: ת.ד. 234 חצור הגלילית 10300


שם נציג: משרד
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008