יום ג' 03/08/2021 | 11:46
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>אור לחינוך
אור לחינוך העמותה לקידום מצוינות

                                           
לכל ילד יש את היכולת להיות מצוין בתחום כלשהו, אך לילדים רבים אין מי שיעזור להם למצוא את התחום הזה. ומעבר לכך, לפעמים גם אין מי שמאמין בהם. זה מה שאנחנו עושים:  אור לחינוך מקנה שאיפה למצוינות והתנדבות כערכי יסוד בחיים. פעילות העמותה מעוררת תחושת מסוגלות רחבה אצל ילדים ונוער בנקודות מעבר קריטיות בחייהם.

אור לחינוך פועלת משנת 2004 בהתמקדות בפריפריה (החברתית והגאוגרפית), ונותנת מענה גם לילדים בסיכון ונחלה הצלחות רבות גם בתחום זה. עד היום השפיעה העמותה על חייהם של למעלה מ-1000 משתתפים.

 "אורטל היתה עבורי האחות הגדולה שמעולם לא הייתה לי. הייתי זקוקה למישהו שיאמר לי – ג'ניה,   את יכולה להצליח! החונכת שלי הייתה האדם הראשון שהראה לי שאני יכולה להיות טובה במשהו".

העמותה פעילה בקרב תלמידי כיתות ו', לקראת המעבר לחטיבת הביניים ותחילת תהליך ההתבגרות וכן בקרב תלמידי תיכון אשר נמצאים בשיא תהליך ההתבגרות המוכשרים כחונכים בעמותה.הפעילות מגלה את המצוינות ורוח ההתנדבות אצל כלל משתתפיה, חונכים וחניכים כאחד.

          הפעילות העמותה היא רב-שלבית ורב-שכבתית ומורכבת מהכשרה מקיפה וייחודית לחונכים תלמידי התיכון, פעילות אחד-על-אחד של חונכ/ת עם חניכ/ה מכתה ו' (אחת לשבוע), וכן פעילות קבוצתית שבועית בנושאים מגוונים של הסניף העירוני אחת לשבוע. בנוסף, יוצאים כלל חברי הסניף להתנדבות בקהילה באמצעותה גם החניכים תורמים לקהילה. את פעילות העמותה מלווה לאורך כל הדרך צוות מקצועי, מיומן ומחויב.

 על פועלה לקידום מצוינות בקרב ילדים ונוער זכתה העמותה, בין היתר, באות ראש הממשלה, מגן שר הרווחה, אות שר החינוך ואות המופת מטעם המועצה להשכלה גבוהה. 

 

 
כרטיס ביקור-אור לחינוך

טלפון: 077-9243777
פקס: 153-77-9243777
כתובת: אור לחינוך, ת.ד 877, אשדוד 77107.
אתר: www.ore.org.il


שם נציג: ליאור
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008