יום ד' 06/07/2022 | 14:20
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>א.א. הפקות - אורי אסף

א.א. הפקות הינה חברה שקיימת למעלה מ-30 שנה. היחוד שלנו הוא ביכולת להעביר תכנים וערכים בצורה חווייתית ומהנה, דרך תנועה, ריקודים, שירים, תהלוכות, הומור ושמחה. תוך כדי הפעלות קהל של תלמידים או הורים ולתמידים. 
יש לנו למעלה מ-60 תוכניות שונות העוסקות בתכנים מגוונים ומתאימות לקהלים שונים מגני הילדים ועד לפעילויות למבוגרים, מקהל חילוני ועד לקהל חרדי, מקהל מצומצם ועד לקהל המוני של מאות אנשים.
להלן מספר הצעות:

לגנים
זה"ב עם ניגונים
 
הפעלה לימודית העוסקת בזהירות בדרכים, לגילאי 4-6, דרך משחקי תנועה, שירים, ריקודים, משחקי תפקידים ועוד הילדים לומדים את כללי ההתנהגות החשובים לגילם.

חיות עם בעיות  
סדנה של סיפורים ושירים עם פעילות יצירה העוסקת בקבלת השונה כמו: אריה שהוא צמחוני, פסיון שלא יודע לספור, קיפוד מצוברח, היפופוטם שמן שרוצה לרזות ועוד.

                                                        לבי"ס יסודיים

קרנבל האגדות והסיפורים
 
תוך משחק קרנבל שמח ומבדר הילדים נחשפים לספרים המומלצים לקריאה ולגיבורי האגדות 
והסיפורים. כדור שגדל מול מחשב וטלוויזיה יתחברו הילדים דווקא לגיבור הספרים והספרות.   מומלץ גם כפעילות לילדים עם הורים.

אבן נייר ומספריים  
משחק חברתי תוסס ומהנה, עם משחקי הילדים, השירים והריקודים של פעם. פעילות שבה גם ההורים נהנים כילדים וכולם פועלים יחד.

זהירות ואחריות  
משחק לימודי העוסק בזהירות בדרכים. הפעילות בנויה כפעילות שיא בתהליך לימודי שיש בו מעט הכנה מוקדמת ולימוד מתמשך בכיתה אחריה. בפעילות לימוד תמרורים, משחקי תנועה תחרות חידונים ועוד. בפעילות התלמידיפ ילמדו על התנהגות ראויה בכבישים ועל האחריות והחשיבות בחוקי התנועה וכל זה בדרך מהנה וצבעונית.

קרנבל השפה העברית
הפעלה ברוח הקרנבל העוסקת בשפה העיברית, בניבים, משחקי מילים, בהגייה נכונה של מילים, מילים שנקלטו משפות זרות ועוד כשהכל מתבצע בדרך של הנאה, משחק, וכיף.

לחט"ב ולתיכון
קרנבל השפה העברית והלבוש
 
תכנית קרנבלית שמחה, אידאלית כפעילות גיבוש. תכנית זו עוסקת בצורה מבדחת ונעימה בתרומה התרבותית של העדות השונות לתרבות הישראלית המודרנית. ניתן להוסיף תכנים בתחום השפה העברית. בפעילות יחשפו התלמידים לניבים ומשחקי מילים בשפה העברית ויתוודעו לעשירות שלה

שעשועי תיאטרון לבני מצווה  
משחק קרנבלי מלא בקצה מוסיקה ריקודים ותהלוכות לבני המצווה והוריהם העוסק באילנות יוחסין ובערכים שבני המצווה לוקחים עליהם.

חגיגת בר מצווה
אא הפקות מארגנת ארועי בר מצווה שלא תשכחו. משחקי הפעלה לימודיים, משחקי הפעלה לילדים והורים, חגיגת שורשים ועוד שפע תכנים לבר מצווה או לבת מצווהץ איתנו מסיבת הבר מצווה או מסיבת הבת מצווה תיהיה המסיבה הכי שמחה שיכולתם לדמיין.

   
יחיד וקבוצה עושים אמנה  
תכנית  חינוכית העוסקת במניעת אלימות, ובתרומה של היחיד לקבוצה, ובתמיכת הקבוצה ביחיד.
בפעילות גם בונים אמנה בית ספרית והכל בדרך שמחה מגבשת וחווייתית.

מסע ילדי טהרן  
משחק פאזלים בו התלמידים נחשפים לסיפורי גבורתם של ילדים בזמן מלחמת העולם השניה. סיפור שנמשך לאורך 4 שנים ועל פני חצי עולם, סיפורם המרגש של ילדי טהרן. הפעילות חווייתית ובה גם מוסיקה, שירים ותנועה. מומלץ גם כפעילות הכנה למסע לפולין, לשכבה כולה או רק למשלחת. לכולם

משחקים ירוקים  
שתי תוכניות: האחת עוסקת בתכנים של איכות הסביבה והשניה בנוף הסביבה והטבע. ניתן לשלב בין התכנים של שתי התכניות ולבחור בין הכנה מצומצמת או נרחבת.

מסיבה עם תכנים על פי בקשתכם
אתם בוחרים אם אתם רוצים מסיבת צוות שמחה תוססת ומגבשת בה כולם משתתפים בשמחה, אף אחד לא נשאר לשבת. או שאתם רוצים  ערב סולידי וליהנות מהצגה בנושא בטיחות בדרכים, הצגה בנושא אלימות או משחק לימודי בנושא קבלת האחר.  ישנם משחקים לימודיים המותאמים לקהל הדתי, משחקי הפעלה בנושא אישם ותכנים בציונות, או אריעו שמתאים לכל חג ומועד. אנחנו נבנה את הערב בדיוק כמו שהייתם רוצים. 

מסיבות גיבוש
אחת ההתמחויות המיוחדות של א.א הפקות זה מסיבות גיבוש. אם זה מסיבות גיבוש לצוות מורים או לכל קבוצה. בערבי הגיבוש תיהנו ממשחקי הפעלה שתורמים לגיבוש ומתוכניות גיבוש עשירות ומעניינות. אא הפקות יארגנו לכם הפעלה שמחה לקהילה הבית ספרית או לכל קבוצה שתבחרו. 

פעילויות לחגים
א.א הפקות כבר שימחו אלפי ילדים והורים בבתי הספר בפעילויות מרתקות ומהנות לקראת החגים.  יש פעילות מיוחדת לכל חג עם הסיפור שלו, הדמויות הדומיננטיות והשמחה המיוחדת שלו. בפעילות לחנוכה בבתי הספר א.א הפקות מציג שעשועי תיאטרון לחנוכה, פעילות מהנה שכולם שותפים בה. בט"ו בשבט נתחבר לטבע עם פעילות "כי האדם עץ השדה" על הקשר שלנו לנוף ולצומח. בפעילות פורים לבתי הספר יש שמחה אמיתית עם סיפורי המגילה בצורה משעשעת. בפעילות ליום העצמאות לבתי הספר ישנו הפנניג שמח עם אלמנטים הקשורים לקום המדינה. 


לצוות המורים  
תכניות אקטיביות
(בהן מפעילים את המשתתפים) או סולידיות (בהן מופיעים לפני הקהל) תוכנית בה אתם קובעים את התכנים. אם זה הפעלה לימודית דרך משחקי תפקידים,

ערבי זמר וסיפורים  
בהם המשורר אורי אסף מגיע עם זמרת, אורי מספר את הסיפורים מאחרי שיריו המוכרים (פרח הלילך, עופרה, דבר אלי בפרחים, כחולה כחלום, כשהיינו ילדים ועוד) הזמרת שאיתו שרה את השירים, וכולם מצטרפים לשירה.

נשים מאמינות באהבה  
ערב אהבה מיוחד חצוות המורות. ערב רומנטי עם שירים וסיפורים שמאחרי השירים. בערב תכירו שירי אהבה שהפכו לקלאסיקה. משחק טריוויה מודרני לערב מבדר וקליל. תוך ריקודים, משחקי תנועה ושירים פותרים לוחות מודרנים ומבדחים. תכנית הנאה וריקודים למבוגרים. ניתן לשלב מופע מקוצר של זמרת בערב זה.


קרנבל השפה העברית  והלבוש  
משחק קרנבל שמח העוסק בתרומת העליות והעדות לתרבות הישראלית העכשווית עם שירים, ריקודי עליות, מברכים עם מונולוגים היתוליים, תהלוכות ועוד.

 
כרטיס ביקור-א.א. הפקות - אורי אסף

טלפון: 08-8574211
פקס: 08-8574240
דוא"ל: uriasaf@012.net.il
אתר: www.uriasaf.com


שם נציג: משרד
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008