יום ד' 06/07/2022 | 13:35
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>במעגל - חוויה קושרת

לקראת פתיחת השנה, חברת "במעגל – O.D.T" יוצאת במבצע חסר תקדים
25% הנחה על עשרת ההזמנות הראשונות בחודש ספטמבר

מה זה O.D.T
ענף Outdoor Training עוסק בפיתוח המסוגלות האישית והצוותית באמצעות פעילויות ומשימות אתגריות. דרך מתודיקה מהנה בשטח ובחדר אנו חווים, לומדים ומפתחים ערכים וקודים של עבודה משותפת, תכנון וביצוע, כישורי הנהגה, הבחנה בין עיקר לטפל, מחשבה יצירתית ומקורית, גיבוש, יכולות תקשורת ועוד. פיתוח החוויה והלמידה מתבצע דרך שבירת שגרת היום-יום של משתתפים ודרך יצירת תנאים אתגריים, המעודדים את המשתתפים לפתח את כישורי החשיבה, ההנהגה, ההובלה והתקשורת הטמונים בהם. אנו מציעים יום מגוון ומלא אתגרים, חוויות והתנסויות, המחברות בין עולם המשחק לעולם החיים והעבודה, המותאם לשגרת העבודה היום-יומית.
כל יום מותאם ומעוצב עפ"י צרכי המזמין ולאור הקבוצה המופעלת, תתקיים פגישת הכנה במידת הצורך.

חברת "במעגל" מתמחה בפעילות ODT וההנחיה הקבוצתית והינה מהחברות הגדולות בישראל בתחום.  
המדריכים והמנחים של במעגל בעלי ניסיון עשיר בעבודה עם נוער ומבוגרים ובפיתוח כלים להנחיה והדרכה. החוויה והאתגרים של "במעגל" פותחו במיוחד לקראת פתיחת שנת הלימודים.
אנו מציעים לעונה זו שלוש חבילות חדשות ומיוחדות לבתי הספר:
1. דילמות בחדר מורים: סדנא המורכבת מארבעה מפגשים עוקבים לגיבוש צוותי הוראה. בסדנא נתנסה בחוויות קבוצתיות מאתגרת ומהנות ובמקביל נבחן את קודי העבודה של צוות המורים, נחשוף את הקשיים והדילמות דווקא במקום שבו התלמידים לא נמצאים ונפתח כלים משותפים לעבודה משותפת במהלך השנה.
2. הקוד החברתי של מועצת התלמידים: סדנא המורכבת מארבעה מפגשים לגיבוש הקוד החברתי של מועצת התלמידים.
3. הכיתה שלנו: סדנת גיבוש לפתיחת השנה בכיתה ליצירת הסכמה משותפת לתלמידים על אופי הכיתה, קודי ההתנהגות החברתית והקוד הלימודי.

מיוחד מיוחד מיוחד
סדנת "הבית המשותף" – הכיפה הגיאודזית
.
"כיפה גיאודזית" הינה מבנה הנדסי הפועל על עקרונות גיאומטריים פשוטים המעניקים לו עמידות, חוזק ומראה מיוחד. במהלך הסדנא הקבוצה בונה יחד כיפת ענק מרשימה בקוטר של שישה מטרים ובגובה של למעלה משני מטרים אשר יכולה לשמש כחדר/מועדון הקבוצה או כמבנה חוץ שימושי אחר.
הסדנא מחולקת למספר חלקים: למידת העקרונות הגיאומטריים העומדים מאחורי מבנים הנדסיים, בניית דגמים מוקטנים, תכנון שלבי הבניה באופן משחקי ובניית הכיפה המשותפת. בסדנא דגש מיוחד על עבודת צוות, יכולות הובלה והנהגה, חווית הצלחה ומסוגלות עצמית ופיתוח חשיבה יצירתית ומקורית. בסיום העבודה ניגש לשיחת ניתוח והבנת כישורי המנהיגות וההובלה של הקבוצה כ"קבוצת הנהגה" ושל היחידים בה כמנהיגים ומובילים. ניבחן את יכולת התקשורת, הסבר, הובלה מעשית של בנייה קונסטרוקטיבית, מסוגלות חברתית ועוד...

לסרטון מדליק על הסדנא – לחצו כאן 


כמו כן פעילות הODT שלנו יכולה להשתלב בימי גיבוש של בית הספר, טיולים שנתיים, גיחות של"ח ועוד...

הסדנאות מותאמות לצרכיו של כל ארגון ובית ספר.
ניתן לייצר חבילת סדנאות משולבת במחיר מיוחד.

 
כרטיס ביקור-במעגל - חוויה קושרת

טלפון: 03-5125129
טלפון סלולרי: 054-6738315 - רועי
פקס: 057-9556381
דוא"ל: office@outdoor-bamaagal.co.il
כתובת: דרך הארבעה 2 עכו


שם נציג: עמית יזרעאלי
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008