יום ש' 18/05/2024 | 20:27
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>מוזיאון אשדוד לאמנות
מרכז מונארט


מוזיאון אשדוד לאמנות פועל במרכז מונארט לאמנויות, מרכז התרבות הרב תחומי בלב העיר אשדוד.

מבנה המוזיאון הייחודי נמצא בתצפית אל הים ואל המרינה של אשדוד וסימן ההיכר החיצוני של מוזיאון אשדוד לאמנות הוא גג הפירמידה מזכוכית. חללי התצוגה בנויים כגלריות בנפחים שונים בתוך המערכת המעגלית הספיראלית של מבנה הפירמידה ומזמנים לאוצרים מסגרת פעולה ייחודית בכל תערוכה.
מוזיאון אשדוד לאמנות, הינו מקום של פעילות רצופה המנסה לשלב בין המודרני לעכשווי ולייצר נקודות השקה, הקשרים הדדיים ודיאלוג מתמשך בין הדורות. התערוכות במוזיאון אשדוד לאמנות מציגות אמנים עכשוויים לצד אמנים ותיקים יותר ואמנים מדורות קודמים, ישראליים ובינלאומיים, תוך שילוב תחומי מדיה מגוונים כציור, פיסול, צילום, מיצב ווידיאו ארט.

מחלקת החינוך של מוזיאון אשדוד לאמנות
מחלקת החינוך של מוזיאון אשדוד לאמנות מציעה מגוון רחב ועשיר של פעילויות אשר מעמיקות ומפתחות את הקשר בין המוזיאון לקהל המבקרים.
על ידי סיורים מודרכים המותאמים לגיל המבקרים, ימי העשרה, קורסים מעשיים ואגף שמקשר בין אמנות ואקולוגיה אנו פועלים לפתח ידע, עניין וטעם אישי.                                                       
במגוון הפעילויות במוזיאון עצמו אנו שואפים לענות על צרכיהם, נושאי העניין וצורות הלימוד של קהלים שונים מחוץ למוזיאון, אנו מפתחים ומקיימים פרויקטים ייחודיים בקהילה ובבתי הספר על מנת להכניס את האמנות למערכות החיים היומיומיות.
בכל פעילויותינו אנו שואפים ליצור סביבת לימוד בלתי פורמאלית בה מבקרי מוזיאון אשדוד לאמנות יעודדו לחשוב, ליצור ולהתבונן באופן אקטיבי על אמנות.
מחלקת החינוך שמה דגש מיוחד על הדרכות לתלמידים בתערוכות. אנו מפתחים הדרכות חוויתיות המותאמות לגילאים השונים של המבקרים במוזיאון, גני ילדים, בתי ספר יסודיים ותיכונים.
לפרטים נוספים: ניתן לפנות לרכזת החינוך יעל חמו- עמית  08-8545182

 


הצוללת הירוקה – אגף המיחזור והאקולוגיה של מוזיאון אשדוד לאמנות
כהמשך לפעילות האמנותית והחינוכית המתקיימת מספר שנים במוזיאון אשדוד לאמנות ומתוך קשר עמוק לערכי איכות הסביבה ולאמונה כי עלינו לשלב בין צרכי האדם והחברה לבין צרכי הסביבה, הקמנו במוזיאון אגף 'ירוק' אשר מאגד בתוכו תכנים חינוכיים, דידקטיים, אמנותיים וחווייתים שבמהותם עומד הקשר  אדם -  סביבה – טבע.האגף בנוי ומעוצב באופן ייחודי כרציף נמל וכצוללת ומאפשר חוויה רב חושית תוך שילוב יצירת מוקדי פעולה, קיום הצגות קטנות בנושא אקולוגיה וסרטונים על איכות הסביבה ומיחזור.
באגף קיימת גלריה קטנה המציגה תערוכות מתחלפות של אמנים בעלי אג'נדה ירוקה.

הפעילות היצירתית אמנותית בצוללת הירוקה משתנה תדירות בהתאם לחומרי ה"פסולת" שאנו אוספים ממפעלים שונים.

הצוללת הירוקה מארחת בשעות הבוקר קבוצות מאורגנות בתיאום מראש על ידי איש השיווק של המוזיאון. כל קבוצה מחולקת לשניים והפעילויות מותאמות מראש לגילאי המבקרים.

לפרטים ותיאום ביקורים: אבירם אלישע – 08-8671226   054-4867420

 במוזיאון אשדוד לאמנות מתקיימים חוגים לילדים נוער ומבוגרים

שעות פעילות המוזיאון:

יום א' סגור
ב',ד',ה' –  10:00 – 16:00
ג' –         10:00  – 20:00
ו', שבת – 10:30 – 13:30
(בערבי חג וחג המוזיאון סגור) 

 
כרטיס ביקור-מוזיאון אשדוד לאמנות

טלפון: 08-8545180
פקס: 08-8679742
דוא"ל: michel701@gmail.com
כתובת: רח' דרך ארץ 8, אשדוד. ת.ד. 5577 אשדוד 77154
אתר: www.ashdodartmuseum.org.il


שם נציג: דלפק קבלה
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008