יום ש' 20/07/2024 | 2:42
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>קנזו הפקות אילת
הפקת ארועים


חברת קנזו הפקות אילת הוקמה באילת בשנת 2002 במטרה לתת פיתרון ומענה מהיר יעיל ומקצועי למתן שירותי תכנון  והפקת אירועים על כל תחומיו החל מאירועי גיבוש וחברה פתרונות לכנסים ארגון אירועים עסקיים לחברות קבוצות ומוסדות. 

חברת קנזו הפקות הינה חברה להפקות אירועים ברמה איכותית וסטנדרטים גבוהים.
ההתמחות שלנו באה לידי ביטוי במתן שירותי תוכן ,ובניית האירוע לפי דרישות הלקוח , בהתאם לכך אנו תופרים את האירוע לפי מידותיו הנדרשות והמתאימות.

בחירת הקונספט ותכנון הרעיון בהפקה הם ליבו של האירוע , ופה אנחנו נכנסים לתמונה ומייצרים ביחד את תדמית האירוע.

חברת קנזו הפקות פועלת במקוריות מקצועית ושמה לעצמה וללקוחותיה דגש על הצבת יעדים ומטרות חדשות בכל אירוע והפקה על מנת לגרום לכך שכל הנוכחים באירוע שלכם יהיו שבעי רצון ויתעדו אותו בזיכרונם לתקופה ארוכה ובלתי נשכחת. חברתנו הינה חברה בעלת מוניטין רב וניסיון עשיר של הפקות מוצלחות על כל תחומיו .
לנו קיימים מאגרים גדולים של ספקים מקצועיים ואמינים ונותני שירות שנבחרו בקפידה  על ידינו בכל ענף האירועים וההפקות.

חברת קנזו הפקות פועלת מאהבה גדולה לתחום ולענף ולכן אנו רואים לנכון  את עשייתנו כדבר נפלא ומהנה ומשתדלים בכל פעם מחדש להציב לעצמנו את תכנון היצירה הבאה מחדש ולשמור על מקוריות רבה וקו ענייני  על כל השירותים הניתנים כאן .

נשמח מאוד לנצח באהבה גם באירוע שלך

קנזו הפקות
מספקת שרותי תוכן וסגנון אחר בסטנדרטים גבוהים בענף התיירות והנופש הפעיל.
קנזו הפקות אילת משקיעה מאמצים עיליים רבים עם הרבה מחשבה ויצירתיות והמון אהבה בכדי להציע את המוצר המושלם על פי דרישות הלקוח , את מגוון המוצרים שלנו אנו מתאימים באופן אישי לכל לקוח בהתאם לדרישותיו ,החל מהתכנון הראשוני לליווי ועד לרמת הביצוע המקסימאלית.

בכל הזמנה או בקשה יבלטו היתרונות שלנו במתן שירות מהיר ואישי ועד למוצר המוגמר, בין לקוחותינו נמנים קבוצות הי-טק ,משרדי נסיעות חברות הפקה , ובתי מלון.

קנזו הפקות תשמח לתת מענה מקצועי ותפעל במקצועיות מרבית על מנת לממש את ביצוע התכנים לחופשות ברמת גיבוש עמדות מקצועי עמך ולהשגת המטרה המיועדת לקבוצה שלך, ניסיוננו העשיר בהפקת אירועים ובפרט אירועי חברה הינו גולת הכותרת בחברתנו . השגת היעדים הרצויים עומדים לשמה כן בבחירת התוכן הרצוי לשם כל וכאן אנו נפעל לשם ביצוע משימה זו.

בין שרותינו:
הפקת אירועי גיבוש כיף וחברה אתגריים למוסדות קבוצות ארגונים וועדים
(גם לילדים).
הפקת אירועי קונספט וחופשות אינסנטיב.
שירותים לכנסים: דיילות ייצוגיות – צוותי הקמת דוכנים.
אירועי וי אי פי לפי תכנון אישי וצמוד ע"פ דרישה.
משחקי קזינו - סדנאות לילדים - הגברה ותאורה - רקדניות - תקליטנים – מתנפחים   צוותי בידור – קוסמים – מייצגים – זמרים – מנחים – וכל העולה על הדמיון . . .

נשמח לשרת אתכם ולשתף פעולה!

 
כרטיס ביקור-קנזו הפקות אילת

טלפון: 08-6330679
טלפון סלולרי: 057-6699990
פקס: 1538-6315753
דוא"ל: info@kanzoo.co.il


שם נציג: משרד
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008