יום ו' 24/09/2021 | 21:00
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>להקת המחול בת שבע

מאז מינויו למנהל אמנותי בשנת 1990, ביסס אוהד נהרין את בת-שבע כאחת מלהקות המחול האהובות והמוערכות בעולם. בת-שבע מובחנת בזכות קולו הכוריאוגרפי הנועז של נהרין ואיכות הביצוע הייחודית ורבת-היופי של רקדניה.
תהליכי ותוצרי היצירה המתרחשים בסטודיו מציבים את בת-שבע בחוד החנית של העשייה העכשווית הבינלאומית בתחום המחול בפרט ואמנויות הבמה בכלל.
בת-שבע מונה כ- 40 רקדנים בשתי להקות: הלהקה הבכירה ואנסמבל בת-שבע, הלהקה הצעירה. הלהקה היא בינלאומית - רקדניה מגיעים מן הארץ ומן העולם; היא מעלה כ-250 מופעים בשנה ברחבי הארץ וברחבי העולם."כמויות" מאת אוהד נהרין

אנסמבל בת-שבע ומופעיו לילדים הפכו לשם דבר ולמודל לחיקוי גם בעולם הרחב.
בתוך בית הספר או באולם התיאטרון הסמוך אליו, רקדני אנסמבל בת-שבע ערוכים תמיד להגיש לתלמידי בית הספר חווית צפייה מרגשת ובעלת חותם.

כמויות (2003) מתרחש בתוך בית הספר, באולם הספורט כשהצופים מקיפים את רחבת הריקודים מארבעה צדדים והרקדנים עולים מתוך הקהל וחוזרים ונבלעים בו.

הקסם נוצר מהקרבה המדהימה אל הרקדנים, מקשר העין, מן הריקוד המשותף עם הקהל, מזווית הצפייה המתעתעת ומשפע הדימויים והסיפורים שהמופע מציע. האווירה הקסומה רווית מתח ואינטימיות, המוסיקה שנעה מרוק יפני עם צליל מערבי ועד רגיי סוחפת, והרקדנים מציגים וירטואוזיות, הומור ונדיבות.

אנו מאמינים בצופה הצעיר. אנו מאמינים שהוא ראוי, בדיוק כמו הצופה המבוגר, ליצירה מורכבת, רבת רבדים ומשמעויות, מעוררת מחשבה. רקדני וצוות אנסמבל בת-שבע צברו ניסיון רב בעבודה עם תלמידים והם פועלים מתוך תחושת שליחות וחזון. הקהל הצעיר יקר לנו ואנו פונים אליו בקפידה, בגובה העיניים ובאחריות רבה.

לצופים שלנו אנו ממליצים להתמסר לשעשוע ולתענוג, מותר לנעוץ מבטים, להסתקרן, להציץ... מותר לזוז על הכסא, כדאי להיות קשובים וערניים למתרחש על הבמה, לתנועה של הרקדנים, לתאורה, לצבעים, לסיפורים, למוסיקה ולתת לכל הרעיונות, התחושות, הדמיונות והזיכרונות להתעורר.

כמויות הוצג מעל 500 פעמים בישראל וברחבי העולם - הוצג בפראג, בברלין, בשטוקהולם בליסבון, בניו יורק ובסידני בפני ילדים, מחנכים, אנשי אמנות וקובעי מדיניות ממשלתית.
בעונת 2007/8 פעל בשבדיה קאסט מקומי של בת-שבע שהעלה כ-100 מופעי כמויות בפני ילדים בכל רחבי שבדיה. לאור ההצלחה הרבה, הוזמן הקאסט על ידי ממשלת שבדיה לפעול גם בעונת 2009/10.

קיום המופע דווקא בין כותלי בית הספר מעצים את חווית הצפייה של הקהל הצעיר ואת ההתרגשות.

כמויות מאושר על ידי סל תרבות ארצי לתלמידי כיתות א'-יב'. משך המופע כ-55 דקות.

"סדר" מאת אוהד נהרין
היכונו. אתם עומדים להיות מופתעים. המלה "סדר", שלכאורה כל קשר בינה לבין דמיון, הנאה ויצירתיות הוא מקרי בהחלט, תחליף את בגדיה האפרוריים ותפרוץ בריקוד צבעוני וסוחף. להקת בת שבע עושה סדר במושג "סדר" ושוב מוכיחה שבמחול - הכל אפשרי.
 היצירה סדר  לא תארגן לכם את המחשבה בתוך מגירות. להיפך. היא תסעיר את דמיונכם ותסחף אתכם אל מחוזות נשכחים וקסומים. זוכרים את משחקי הילדים הנפלאים, שבהם הכללים מוגדרים מראש – אבל מותר להשתובב, להתענג, לשבור את החוקים ולבחון אותם מחדש, בלי לחשוש מהתוצאות ב"עולם האמיתי"?

אל המסע המרתק הזה לוקחים אתכם אוהד נהרין והרקדנים הצעירים של אנסמבל בת שבע. נהרין בחר קטעים מתוך רפרטואר הלהקה הבוגרת - "שלוש", "טלופאזה", "פורו", "MAX" ו"ג'ורג' וזלמן'", רקם להם עיבוד שונה, שזר קטעי מחול חדשים, פיזר אבקת קסמים, השליט בהם סדר מחודש והקים שער כניסה בנוי להפליא אל עולם מלא סערה, השראה, יופי ופריצת גבולות.
הזמינו את הילד שבכם לצפות בסדר יחד איתכם. הניחו לו להתענג, להיסחף, להתגעגע, להתרגש, לרקוד – גם אחרי שהמסך יורד.

סדר מאושר על ידי סל תרבות ארצי לתלמידי כיתות ד'-יב'. משך המופע כ - 60 דקות.

 
כרטיס ביקור-להקת המחול בת שבע

טלפון: 03-5171471
פקס: 03-5160231
דוא"ל: ronid@batsheva.co.il
כתובת: יחיאלי 6 תל-אביב 65149
אתר: www.batsheva.co.il


שם נציג: רוני דורי
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008