יום ש' 18/05/2024 | 20:24
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>עמותת זיו נעורים
פעילות ימית אתגרית לבני נוער בסיכון

פעילות ימית אתגרית לנוער ולסגל החינוכי!
עמותת זיו נעורים מזמינה אתכם ליהנות מ – ים של אפשרויות המשלבות פעילות ימית מיוחדת ואתגרית: גלישת גלים, קייאקים, שייט, צלילה חופשית ועוד הפתעות...

עמותת זיו נעורים פועלת מזה 11 שנים למניעת נשירה של בני נוער ממסגרות חינוכיות באמצעות פעילות ימית אתגרית, מגבשת, מלהיבה ומעצבת באמצעות השימוש בכלי שייט שונים, גלשנים וקייקים מדגישה העמותה מטרות שונות ביניהן - עבודת צוות, אחריות, משמעת והעצמה אישית של כל משתתף בתוכנית.

בואו להיות גם אתם חלק מהחוויה הייחודית הזו ולהשתתף בפעילות המיוחדת באחד המרכזים הימיים שלנו באשדוד, בת ים ונתניה.

• ימי גיבוש וכיף – יום ייחודי לקבוצות בוגרים ונוער שמשלב תחנות ימיות אתגריות ומשחקים שונים על גבי כלי שייט שונים. ביניהם כדורסל קייקים, חיפוש מטמון בכלי שייט שונים וגלישה.  יום מיוחד מאד המיועד ל10-200 משתתפים.
• ימי הולדת ובנות מצווה – יום שכולו חגיגה ימית בלתי נשכחת, מתחם יפיפה בחוף הים וים של כיף עם כל החברים המשלב תחרויות חוף היתוליות ומהנות, הפעלות שונות ופעילות ימית שליווי בליווי מדריכי העמותה הכוללת גלישת גלים, קייקים ועוד הפתעות.
 סדנאות outdoor training למדריכים ומורים – סדנא המיועדת בעיקר לאנשי סגל חינוכי בבתי הספר והפנימיות.

סדנא זו פועלת עפ"י מודל LATE:
L
– let go
A- ask for
T- teach
E- encourage 

באמצעות השימוש בים ובכלי השייט כסביבה בלתי מוכרת ויצאת דופן עבור משתתפי הסדנא – אנו בונים עבורם חוויה שממחישה הלכה למעשה את אי הנוחות שחווים תלמידים בסביבה חדשה ולא מוכרת , את החשיבות במיקוד ובהדרכה חיובית והגדרת מטרות ויעדים ברורים לסובבים אותם.
הסדנא מהווה כלי חזק מאד בחיזוק ההיכרות בקרב המשתתפים בה ולשיפור התקשורת הבינאישית בקרב הסגל.

• הפלגות – זיו נעורים מקיימת הפלגות רגועות לקבוצות ובודדים על יאכטות או שייט אקסטרימי ומרגש על גבי סירות מפרש תחרותיות – לכם נשאר רק להחליט מה אתם מעדיפים.
•  מחנה ימי לנוער – זיו נעורים מפעילה מחנה ימי מרוכז לבני ובנות נוער בחופשת הקיץ, חוה"מ פסח וחופשת חנוכה במהלך המחנה הימי יילמדו החניכים על מגוון רחב של כלי שייט שונים ויתמקצעו בגלישה חתירה שייט וצלילה , יכירו את הסביבה הימית ותופעות הקשורות בים כגון היווצרות רוחות גלים וזרמים כל זאת תוך שימת דגש על אחריות משמעת ומנהיגות בקרב המשתתפים.

אז אם אתם רוצים ליהנות מחוויה ייחודית ובלתי נשכחת, לסיים טיול שנתי ביום של כיף ומרגוע או סתם לקחת פסק זמן מהעבודה וליהנות מצוות מקצועי שילווה אתכם בפעילות ימית בלתי נשכחת. אנחנו הכתובת בשבילכם!

עמותת זיו נעורים מפעילה לאורך כל השנה קבוצות של נוער בסיכון מבתי ספר ופנימיות שונות ברחבי הארץ בליווי מדריכים חברתיים המהווים מודל לחיקוי עבורם ומשתמשים בים ככלי חינוכי בעל יכולות תרפויטיות לאוכלוסיות מגוונות.

השתתפותכם ביום פעילות חד פעמי יאפשר לכם להרוויח פעמיים:
- לתרום לעצמכם חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת.
- לתרום לעמותה את האפשרות להרחיב את פעילותה בקרב בני ובנות נוער שידם אינה משגת פעילות זו.
זו תהיה לנו זכות להתאים לכם פעילות!

 
כרטיס ביקור-עמותת זיו נעורים

טלפון: 09-7710314
טלפון סלולרי: 052-3435480
דוא"ל: liraz@zivneurim.org
אתר: www.zivneurim.org


שם נציג: לירז כהן
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008