יום ש' 20/07/2024 | 3:28
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>המכללה האקדמית לישראל
אקדמיה חדשה על יסודות איתנים

המכללה האקדמית לישראל היא מוסד אקדמי ישראלי אשר נבנה על יסודות איתנים וחזקים של מוסדות ותיקים ובעלי מוניטין - "המכללה לישראל" ושלוחת אוניברסיטת Heriot Watt אשר הופעלה על ידי מכללת רמת גן.

המכללה לישראל נוסדה בשנת 1994 והציעה מאז תכניות לימודים של אוניברסיטאות אמריקאיות מאזור העיר בוסטון. במהלך השנים סיימו את לימודיהם במכללה לישראל ובשלוחת אוניברסיטת Heriot Watt כ-12,000 בוגרים ומוסמכים, שקיבלו תארים מאוניברסיטאות האם בתחומי סיעוד,מנהל עסקים, מנהל בריאות, ייעוץ חינוכי וטכנולוגיות מידע. רבים מהבוגרים השתלבו במשרות מובילות בתחום עיסוקם, חלקם המשיכו ללימודים לתארים מתקדמים באוניברסיטאות, בישראל ובעולם.

המכללה מציעה שש תוכניות לימודים לתואר ראשון ושני:

1. תואר ראשון (BSN) בסיעוד.

2. תוכנית השלמה לתואר ראשון (BSN) בסיעוד לאחים ואחיות מוסמכים.

3. תואר ראשון (BA) בניהול במערכות בריאות.

4. תואר ראשון (BA) בניהול טכנולוגיות מידע.

5. תואר שני(MA) בייעוץ חינוכי.

6. תואר שני (MA) במנהל מערכות בריאות.


הלימודים מתקיימים בחלק מהתוכניות בשעות אחה"צ וימי ו' וכן, בימי לימוד מרוכזים המאפשרים לסטודנטים לשלב עבודה ולימודים.


אנו, במכללה, רואים את עצמנו מחויבים לאפשר לכל סטודנט להצליח ככל יכולתו בתחום לימודיו, ולהגיע להגשמה אישית- הצלחה עם משמעות.
קמפוס המכללה ממוקם ברמת גן ומעמיד לרשות הסטודנטים אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, מקורות ידע נגישים וסביבת לימודים נעימה ונוחה.

למכללה האקדמית לישראל מרכז לימודים ברמת גן –
רח' פנחס רוטנברג 87  
 
המסלול:  תואר שני (MA) בייעוץ חינוכי

 תנאי קבלה: 
 תואר ראשון בממוצע 80 מתחום רלוונטי
 (ייעוץ חינוכי, חינוך, מדעי ההתנהגות,  סוציולוגיה, פסיכולוגיה, חינוך מיוחד,
 עבודה סוציאלית, קרימינולוגיה, קלינאות תקשורת, ריפוי בעיסוק, סיעוד,
 מורים ואנשי חינוך).
 ראיון אישי.
 משך הלימודים: שנתיים-יום לימודים אחד בשבוע
 (למעט סמסטר קיץ)

תאור התעודה:  MA בייעוץ חינוכי

התמחות – מה מלמדים במסלול
מדינת ישראל עומדת בפני אתגרים אדירים בתחום החינוך ומערך הייעוץ החינוכי, הכולל אלפי יועצים חינוכיים, הוא אחד הגורמים החשובים והמשפיעים על דרכה של מערכת החינוך. אם גם אתם מעוניינים למלא תפקיד מפתח בתחום החינוך ולהיות גורם משפיע ומעצב - אתם מוזמנים להצטרף לתכנית לתואר שני בייעוץ חינוכי במכללה האקדמית לישראל

תוכנית הלימודים משלבת השכלה אקדמית ברמה גבוהה עם חיבור לאתגרים היומיומיים של מערכת החינוך. התכנית מתאימה הן למורים והן לבוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות וכו'.

סגל ההוראה בתכנית מורכב ממרצים ידועים בתחומם ומלאי אהבה למקצוע הייעוץ החינוכי, שהכשירו עד היום מאות רבות של יועצים חינוכיים הזוכים להערכה רבה בכל מערכות החינוך.

למי מיועדת התוכנית?
התכנית מיועדת למורים המעוניינים להעשיר את השכלתם ולהתקדם למקצוע מרתק ומשפיע במערכת החינוך ולבוגרי תואר ראשון טיפולי כגון פסיכולוגיה או עבודה סוציאלית, המחפשים המשך טבעי להשכלתם האקדמית והכשרה יסודית ורלוונטית למקצוע נדרש.

מטרת הקורס:
מטרת תוכנית הלימודים: הכשרת יועצים חינוכיים שייצגו את פן הרווחה האישית והמערכתית בבית הספר ובמסגרות חינוכיות אחרות. הסטודנטים בתכנית לומדים גישות תיאורטיות, כלים ומיומנויות יעוציות ומפתחים יכולות להבין ולהעריך תוצרי מחקר מדעי.

תכני הקורס העיקריים:
הבסיס הרעיוני עליו מושתתת התכנית הוא שילוב של ידע קלאסי ושל ידע עדכני. ידע קלאסי מבטיח המשכיות ויציבות ומחבר את הלומד לבסיס ולשפה המשותפים לאנשי המקצוע.ידע עדכני מאפשר פתיחות וחשיפה לשינויים וחידושים. שילוב זה נותן כלים לבחירה מבוקרת ואתית באימוץ דרכי פעולה.

דרך הלמידה: הדרך להכשרת יועצים חינוכיים באופן המיטבי, נבנתה מסגרת הלימודים כמעבדה חיה, תוך קיום תהליך לימודי הדומה לתהליך שעל היועץ החינוכי להוביל בבית הספר. בדרך זו מתנסה הסטודנט בתהליכים מעודדי גילוי עצמי וצמיחה אישית, אשר ילוו אותו לאורך כל חייו המקצועיים.
אנו רואים במפגש של הסטודנט עם חבריו ללימודים מפגש מעצב גם במובנים החברתיים והרגשיים. במהלך הלימודים נוצרת דינאמיקה המעודדת פתיחות, מעורבות, הכרת השונה וחיבור אישי לנלמד.

ההרשמה למחזור מרץ 2014 בעיצומה – לפרטים ניתן ליצור קשר.

 
כרטיס ביקור-המכללה האקדמית לישראל

טלפון: 245552*
פקס: 03-6719984
דוא"ל: shlomit.n@iac.ac.il
כתובת: רח' פנחס רוטנברג 87 רמת גן
אתר: www.iac.ac.il


שם נציג: משרד
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008