יום ד' 27/01/2021 | 22:16
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>מרכז מהותי


מהותי הוא מרכז פעילות חווייתי, הממוקם בלב תל-אביב ומיועד לגני ילדים, כיתות בית ספר מיסודי ועד תיכון וצוותים חינוכיים ממסגרות שונות, אשר מחפשים פעילות מהנה וערכית. הפעילות משלבת הדרכה אישית, טכנולוגיה, שיח מעמיק והמון יצירתיות. יחד עם אנשי מקצוע מובילים בתחומם יצרנו מתחם גדול, מזמין, צבעוני ומושקע בו יכול כל אחד לגלות את התכונות שהופכות אותו ליחיד ומיוחד. 


                                                  
                                                   
מסע בארץ האור – פעילות חווייתית 
לילדי גן בגילאי 4-6
הצגת יחיד המבוססת על הספר "מסע בארץ האור", וממחיזה את הסיפור של אור וחברו הטוב, קופי הקופיף, היוצאים יחד למסע ארוך בעקבות מפת אוצר מסתורי שמצאו. תוך כדי המסע אור וחברו לומדים להכיר את עצמם, את הייחודיות שלהם ואת היופי בשיתוף פעולה. במהלך ההצגה משתמש השחקן בשלל אביזרים, משימות והפעלות המזמנות אפשרות ביטוי אישי לכל ילד, ומכניסים את הילדים לחוויה של סיפור המסע. ההצגה יכולה להתקיים במרכז מהותי, וכמו כן מגיעה לכל גן ילדים ברחבי הארץ.יומהותי – פעילות קבוצתית
לילדי כיתות ג'- ו'

פעילות יום חווייתית ומעצימה, המעניקה ערך מוסף לילדים ממסגרות חינוכיות מגוונות. הפעילות כוללת שני חלקים – סיור אינטראקטיבי במרכז "מהותי", וסדנה יצירתית במהלכה מכינים הילדים "תעודת מהות", המשקפת ומחזקת את התחושות, החלומות והשאיפות האישיות של כל ילד וילדה. ***בקרוב - פעילות חווייתית וחדשה לכיתות א'-ב'


זמן מהותי – פעילות לתלמידי העל יסודי
בכיתות ז'-י"ב

גיל ההתבגרות מהווה מעבר מילדות לבגרות. עיתוי מצוין לברר מי אנחנו, מאין באנו, ולאן אנו הולכים. זמן מהותי הוא יום פעילות חווייתי שמטרתו פיתוח דיאלוג מעצים המבוסס על הכרת הטוב והייחודיות שבכל אחד. הפעילות משלבת סיור במרכז האינטראקטיבי ותחנות משימה שונות, בהן יקבלו המשתתפים הזדמנות להתבונן, לחוות ולהכיר את עצמם.
סדנאות ופעילויות לצוותים חינוכיים
מרכז מהותי מציע מגוון עשיר של סדנאות ופעילויות העוסקות בפיתוח מודעות עצמית ויצירת חיבור משמעותי בין המימוש האישי למימוש הארגוני והחינוכי. הסדנאות מאפשרות לאנשי החינוך לזהות את הייחודיות שלהם, לבחון דרכי התמודדות עם אתגרים, ולהכיר ביכולתם להשפיע על סביבתם, תוך שימוש בכלים חווייתיים מעשירים ומהנים.

 
כרטיס ביקור-מרכז מהותי

טלפון: 03-7181333
דוא"ל: info@mahuti.co.il
כתובת: שדרות שאול המלך 21, תל אביב (רחבת הקאמרי)
אתר: www.mahuti.co.il/professionals


שם נציג: משרד
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008