יום ש' 20/07/2024 | 4:33
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>המרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית
חוגי פיתוח אפליקציות לילדים ולנוער

 
מאז היווסדו, בשנת 2011, ועד היום, עוסק המרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית בפיתוח ובהוראה של תוכניות לימודים ייחודיות. התוכניות שלנו מקנות למשתתפים בהן ‬כלים, ‬ערכים‭ ‬ותכונות‭ ‬המזוהים עם מנהיגים טכנולוגיים. תוכניות הלימוד המפותחות במרכז הן פועל יוצא של חשיבה יחודית ותפיסות חדשניות בהעברת מסרים, חינוך והכשרת ילדים ובני נוער. השילוב של החשיבה הנהוגה בעולם ההייטק הישראלי עם גישות חינוכיות מקוריות מאפשר לנו להציע לילדים ולבני נוער תכניות מדויקות התפורות לצרכיהם. אנו דוגלים במתן סביבה לימודית איכותית לילדים הבוחרים ללמוד איתנו ומעמידים לרשותם את מיטב כלי היצירה והעבודה. סביבות הפיתוח, המסרים והתוכן המועברים לילדים נבחרים בקפידה.‬‬‬‬‬‬

תיאור הפעילות:

קורס תכנות אפלקציות בסמארטפון לילדים ולנוער

התכנית מתאימה לילדים ונוער בני 10-18. בסוף התכנית המשתתפים ידעו להמציא, לתכנן ולתכנת לאייפון ולאנדרואיד. כמו-כן, ידעו הילדים ליישם על התוכנה שלהם את יסודות העיצוב, ידעו איך מציגים את התוכנה בפני קהל וכן להתקינה על המכשיר החכם שברשותם.***

כל מסלולי הלימוד בחוגי התכנות כוללים 2 מפגשי נסיון  ללא התחייבות ***

בנוסף למפגשים השבועיים הקבועים תלמידנו נהנים ממפגשים של כיתות פתוחות, פורומים ועוד מגוון כלים מקוונים.

שימו לב, המפגשים יחלו ממש בקרוב. השאירו לנו הודעה או צרו קשר טלפוני.

צוות המדריכים:
המדריכים שלנו עוברים תהליך מיון קפדני והכשרה מדויקת ומקיפה בשיטת הלימוד שלנו.

אנו דוגלים באופן בלתי מתפשר במתן סביבה לימודית איכותית לילד שלכם בכך שאנו מעמידים לרשותו את מיטב כלי היצירה והעבודה, את סביבות הפיתוח המתאימות לו ביותר ובוחרים בקפידה את המסרים והתוכן המועברים לילד במהלך התוכנית.

רמות לימוד:
Build Your First App  - קורס למתחילים
למי מיועדת התכנית?התכנית מיועדת לילדים ולילדות בגילאי יסודי, חטיבה ותיכון המעוניינים ללמוד להמציא ולפתח תוכנות ומשחקים לאייפון, לאנדרואיד ולמחשב. קבוצות הלימוד מחולקות לפי גיל ורמת ידע.

מה תדעו לעשות בסוף הקורס?
כבר במהלך התכנית יוכלו הילדים ליישם באופן מעשי את תכני הלימוד אותם ירכשו. בסוף השנה ידעו הילדים לתכנן, להמציא ולתכנת אפליקציות ומשחקים בסיסיים. הם גם יוכלו לעצבם ולהציגם. כמו כן, יוכלו הילדים להתקין את האפליקציה במכשיר שברשותם.

Step App - קורס לממשיכים
למי מיועדת התכנית?
המסלול מתאים לבוגרי שנה א', בוגרי סדנאות BYFA, בנות ובנים בעלי ידע מוקדם בתכנות.
מה תדעו לעשות בסוף התכנית?
כבר במהלך התכנית יישמו הילדים באופן מעשי את תכני הלימוד והידע אותו רכשו, וידעו להמציא, לתכנן ולתכנת תוכנה מקורית לאייפון ולאנדרויד. כמו-כן,  ידעו הילדים לעצב את הממשק והמראה של התכנה שלהם, להציגה בפני קהל ולהעלותה לאפסטור.


Start App- קורס למתקדמים
למי מיועדת התכנית?
המסלול מתאים לבוגרי שנה ב', בוגרי סדנאות BYFA, בנות ובנים בעלי ידע רב בתכנות.
מה ידעו הילדים לעשות בסוף התכנית?
כבר במהלך התכנית יישמו הילדים באופן מעשי את תכני הלימוד והידע אותו רכשו, כולל להמציא, לתכנן ולתכנת אפליקציות מורכבות לאייפון ולאנדרויד.  כמו-כן, ידעו הילדים לעצב את הממשק ולשלב אנימציה באפליקציה שלהם. הילדים אף ידעו להציג את האפליקציה שלהם בפני קהל ולהעלותה לאפסטור.

לפרטים והרשמה:
03-7554100

 
כרטיס ביקור-המרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית

טלפון: 03-7554100
דוא"ל: service@techleaders.co.il
אתר: techleaders.co.il


שם נציג: משרד
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008