יום ד' 06/07/2022 | 14:07
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם

בתי הספר מתקדמים למבחני קבלה ממוחשבים!
 
אדם מילא הינה החברה המובילה והגדולה בישראל בתחום משאבי האנוש, המתגאה בניסיון של למעלה מחמישים שנה בגיוס, אבחון, השמה, פיתוח וייעוץ לעובדים ולארגונים בארץ ובעולם.
אדם מילא צברה מומחיות ומוניטין בקרב אלפי לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד, והיא פועלת בכל הסקטורים המקצועיים במשק. כדי לשמור על מקצועיות ומומחיות אנו משתמשים במגוון רחב של כלי אבחון וגיוס מקצועיים המתחדשים ומתעדכנים באופן שוטף, ביניהם מבחני כישורים אינטרנטיים, מבחני אמינות ועוד רבים אחרים.
יכולות אלה, מאפשרות לנו להשיג תוקף ניבוי מהגבוהים ביותר בשוק האבחון והתמקצעות ארוכת שנים בכל עולמות התוכן.

בין תחומי פעילותינו אנו מספקים סיוע וליווי למוסדות חינוך ובתי ספר בביצוע תהליכי מיון והכוון תלמידים תוך שימוש במגוון כלי אבחון מתקדמים, כשהמרכזיים מביניהם הינם מבחני כשרים קוגניטיביים המוכרים גם כ"מבחני הדסה".
מבחני הקבלה לבתי ספר מהווים כלי תומך החלטה במסגרת תהליכי הקבלה וההכוון המתבצעים על ידי ביה"ס. מטרתם לסייע לביה"ס להכיר את כישורי התלמידים כדי שיוכל למצות את יכולתם להגיע להישגים הטובים ביותר. 


מבחני כשרים קוגניטיביים נמצאו בספרות המחקרית כבעלי תוקף ניבוי גבוה. היות ומבחני הכשרים הקוגניטיביים מצוייננים על פי נורמות המתבססות על מדגמים מייצגים של אלפי נבדקים, הן המהימנות והן התוקף שלהם גבוהים ביותר.
המבחנים הממוחשבים מספקים אינפורמציה על התלמיד בכל התחומים הרלוונטיים ללימודיו בבית הספר, קרי: כושר לשוני, כושר מספרי, כושר צורני, כושר עיוני, חשיבה אנליטית ויכולת למידה. במחקר שביצענו בעבר (2004) נמצא כי "לממוצע הכושר העיוני, שהוא מדד כללי למידת היכולת של התלמיד, יכולת טובה בניבוי ההצלחה במבחני הבגרות. נמצא מתאם של 0.55 בין כושר עיוני לבין ממוצע מקצועות החובה".


מתוך הניסיון ארוך השנים של אדם מילא והידע המקצועי שנצבר לצד הצורך לתת מענה להתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות, אנו מציעים כיום ללקוחותינו בתחום החינוך מערכת ממוחשבת אינטרנטית של מבחני קבלה לבתי ספר, המאפשרת לבחון התאמתם של תלמידים לביה"ס מכל מקום, בזמן קצר ותוך קבלת תוצאות מידיות ב"לחיצת כפתור".

יתרונות מרכזיים:
♦ תפעול עצמאי של הבחינה מכל מחשב.
♦ תוצאות מידיות המופקות על ידי ביה"ס מיד עם סיום הבחינה.
♦ ידידותי למשתמש ונוח לתפעול.
♦ אפשרות לבחינה במגוון שפות (עברית, ערבית, רוסית, אנגלית, צרפתית, ספרדית).
♦ התאמה לבעלי לקויות למידה כמו גם אפשרות לתוספת זמן.

בסיום הבחינה ביה"ס יכול להפיק דו"ח ממוחשב, הכולל את ממוצע הציונים של התלמיד בתחומי הכושר השונים. הדו"ח מציג תמונה הכוללת את הרכב כישוריו של התלמיד והסבר על הקשר בין יכולות אלה לבין תרומתם לתפקוד בתחומי לימוד שונים (דו"ח זה ניתן לבית הספר בלבד ואינו מועבר להורה/ תלמיד).

אנו נסייע לכם לבחור את המערך המתאים ביותר לכל תלמיד ונלווה אתכם בכל שלבי הטמעת המערכת. כחלק מהשירות הניתן לכל ארגון הרוכש מבדקים, תקבלו הדרכה טכנית בהפעלת המערכת, וכן הדרכה מקצועית בקריאת חוות הדעת המתקבלות ממנה. 
 


מעבר למבחני הקבלה, אנו מציעים את שירותינו בתחומים שונים, ביניהם: ייעוץ והכוון תלמידים, סדנאות לפיתוח וניהול קריירה, כתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה ולתהליכי מיון, בחירת תחומי לימוד אקדמיים ועוד. בשורותינו צוות פסיכולוגים ואנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שיוכלו לספק מענה במגוון תחומים הנוגעים לעולם החינוך.

לקבלת מענה לכל פניה בנושא המערכת הממוחשבת והשירותים השונים, ניתן לפנות לליאת בראון, בטל': 04-8502220 שלוחה 518,
liatbr@adam-milo.co.il.

*אפשרות לבחינה בסניפי אדם מילא בפריסה ארצית (ת"א, ירושלים, חיפה, ב"ש, טבריה) ובשימוש עצמאי בבתי הספר (תינתן הדרכה מקצועית ותמיכה טכנית).

 
כרטיס ביקור-אדם מילא

טלפון: 04-8502220 שלוחה 518
דוא"ל: liatbr@adam-milo.co.il
אתר: www.adam-milo.co.il


שם נציג: ליאת בראון
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008