יום ד' 06/07/2022 | 14:15
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>אבנר אתגרים

 
להטמיע ערכים ולייצר שינוי אמיתי סדנת פעילויות משימה אתגריות.  ODT 
 
אבנר אתגרים שמה לה כיעד לשלב בין פעילות מהנה ומגבשת ובין אתגר פיזי מחשבתי קבוצתי מרתק לבני נוער ולילדים .

אבנר שמיח, בעל החברה, בוגר בית הספר להנדסאים של אוניברסיטת תל אביב בתחום ההנדסה ובוגר מכללת וינגייט להדרכת סדנאות שטח O.D.T, ומדריך מוסמך בסנפלינג וטיפוס על מצוקים.סדנאות
ה- Out Door Training האתגריות שלנו מייצרות הרבה מוטיבציה והרבה תוצאות בעזרת התנסויות מעשיות וחוויתיות המזרזות תובנות ומאפשרות יישום מיידי. 


סדנאות ה- ODT
האתגריות שלנו הן הדרך שלך להטביע חותם אמיתי על המשתתפים ולהביא אותם לרמות חדשות של מסוגלות תוך הפנמה יסודית של השינוי לטווח הארוך עבודת צוות ויבוש חברתי .
 


פארקי חבלים - משימות אתגר

מחפשים פעילות מעניינת, שונה ומקפיצה לכל שכבת גיל ולכיתה בודדת .           
בפארק החבלים ובסדנא ODT שלנו תמצאו הרבה אדרנלין, הרבה אקשן והמון התלהבות.

מה מחכה לכם שם? מסלול מכשולים בגובה, סולמות וגשרי חבלים, קירות טיפוס, אומגה, טרמפולינה והרבה תחרויות, משחקים והפעלות בלי רגע אחד של שעמום.

הפעילות מתאימה למבוגרים ולילדים מגיל 8 ומעלה וניתן לקיימה בכל פארק, יער או חורשה בהם תנאי השטח מאפשרים זאת וכן לשלבה כחלק מטיול או מחנה.

 

חברת "אבנר אתגרים" הינה מפעיל מורשה ומוסמך על ידי משרד החינוך לניהול והפעלת פארק חבלים. כל המתקנים בפארק החבלים בטוחים לשימוש ומתאימים למבוגרים ולילדים ובכל מתקן מלווה אתכם מדריך מוסמך משרד החינוך לפעילות חבלים.

חברת אבנר אתגרים מטרתה לתת תשובה לכל פעילות אתגרית בכל הארץ באזורים אורבניים ובטבע לפי צרכי הלקוח ובהתאמה לסביבה הנבחרת.

הבטיחות והביטחון של הלקוח היא בראש סדר העדיפויות, לחברה ביטוח ברמה הגבוהה ביותר הקיימת לפעילות אתגרית וסנפלינג וכן, טיפוס על הרים.
 

 
כרטיס ביקור-אבנר אתגרים

טלפון: 036204242
טלפון סלולרי: 0544780698
פקס: 036204242
דוא"ל: AVNER.SH15@GMAIL.COM
אתר: WWW.AVNERETGARIM.CO.IL


שם נציג: אבנר
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008