יום ו' 24/09/2021 | 22:24
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם

מקפיץ לי הינה חברת הפעלות איכותיות המתמחה בהפעלות למגזר הדתי והחרדי. מעכשיו אפשר ליהנות מפעילויות גיבוש, ימי כיף לבתי ספר או לקייטנות, ימי שיא, הפעלות ספורט לתלמידים, הפעלות ספורט למורים וימי פעילות ומחנאות ללא חשש של בעיות צניעות. ברשותנו מגוון רחב של פעילויות לקבוצות המותאמת לאורח החיים הדתי והחרדי. 
הפעילויות של מקפיץ לי הינם פעילויות לכל גיל כך שאפשר למצוא אצלנו פעילויות לגני ילדים, פעילויות לבתי ספר יסודיים, פעילויות לסמינרים, פעילויות למבוגרים ובקיצור לכולם. מקפיץ לי גם מפעילים ילדים בבר מצווה או בנות מצווה וכן פעילויות להעסקת ילדים בזמן הרצאות או פעילויות אחרות של מבוגרים.
הפעילויות שאנו מעבירים מבוססים על שיטת "תחנות הפעלה", בשיטת תחנות ההפעלה ישנם כמה תחנות עם כמה סוגי הפעלות ספורט שונות, ברמות קושי שונות. כך, שכל אחד בקבוצה תמיד ימצא את הפעילות שמעניינת אוותו ולא יהיה מישהו שישתעמם ולא ימצא את עצמו. הפעילויות בשיטה זו הם פעילויות בקבוצות קטנות כך, שכל אחד מקבל ביטוי ויחס אישי. 

ספורט אתגרי
יום פעילויות ספורט אתגרי במקפיץ לי, זה יום שלא תשכחו. מקפיץ לי מתאימים את עצמם לקבוצה למקום ולמזג אוויר ומציעים פעילויות ספורט אתגרי חוויתיות ומהנות, בין אם זה פעילויות ספורט אתגרי בשטח פתוח ובין אם זה פעילויות ספורט אתגרי, במקום סגור. בהפעלות הספורט של מקפיץ לי תמצאו מתקנים מיוחדים ואביזרים, שיובאו לארץ במיוחד לפעילויות על ידי מקפיץ לי. הפעילויות מורכבות מהפעלות ספורט המשלבות משחקי גיבוש מהנים ברמות קושי שונות המתאימות לכל גיל. 


                    

 
פעילויות קבוצתיות

אם אתם מחפשים לצאת ליום גיבוש בית ספרי, פעילויות ספורט לתלמידים, פעילויות ODT או סתם יום כיף עם הכיתה שלכם לחברת מקפיץ לי יש הרבה מה להציע לכם.
אפשר לבחור אם אתם רוצים פעילויות לקבוצות גדולות או שאתם מעדיפים פעילויות לקבוצות קטנות. הפעילויות מלוות במסלולים של הפעלת ספורט, שהקבוצה צריכה לעבור יחד ומכל מיני אביזרים מיוחדים הלוקחים חלק בפעילות.
הקבוצות עוברות בין התחנות ומחליפות משימות כאשר כל תחנה מעניינת ומהנה בפני עצמה. הפעילויות מתאימות מאוד גם כפעילויות מיוחדות לימי הולדת, פעילויות מיוחדות לבר מצווה, פעילויות מיוחדות לבת מצווה או לכל אירוע אחר. הפעילויות של מקפיץ לי מבטיחות לכם הנאה גדולה שתזכרו עוד זמן רב.


מוטוריקה וחשיבה

תחנות ההפעלה של מקפיץ לי משלבות מלבד הנאה וכיף גם אתגרים חשיבתיים ומוטריים. חלק מהפעילויות יאמנו אתכם במוטוריקה גסה וחלק מהפעילויות במוטוריקה עדינה. עם הפעלויות של מקפיץ לי אתם תפתחו קצת את הגמישות הגופנית והיצירתית, ותילמדו גם פיתוח קורדי נציה אישית, עבודת צוות ועוד.

להלן רשימה חלקית של האביזרים המשמשים אותנו בתחנות הפעילות. זה בסדר אם את חלקם אתם לא מכירים או לא שמעתם עליהם מכיוון שאלו אביזרם שיובאו בייבוא אישי על ידי מקפיץ לי ומלווים  בדרך יצירתית ומקורית את תחנות ההפעלה :

רשימת האביזרים:
 סיבוב מסוכן.
 חור ברשת+כדורי פיזיו
 כישרון מקבלי.
 גלגל טרקטור .
 קפיצה למרחק .
 סקוטרים.
 מבוך ליברנט.
מקלות בתזוזה.
 גולה במרוץ.
 פדלים.
 מרוצית.
 סקטבורד.
 פאן ריידר.
 נעלי צוות.
 קבי עץ.
 העף אותה.
 גלילים מדורגים.


בין לקוחותינו:

  ארגון ערכים
תנועת בתיה- תיכונים ובתי ספר בכל רחבי הארץ ובניהן :
מודיעין עילית- בית יעקב אבי עזרי-אוהלי ספר, נתיבות דעת.
 בני ברק- בית יעקב- מרכז, שיכון ג'. באר מרים.
 ירושלים - נווה יעקב ביתר, עזרת תורה .
 ברחבי הארץ: גני הדר, בית שמש, חשמונאיים, ראש העין, רחובות, אלעד,
   פתח תקווה באר יעקב.
מוסדות ויזניץ: בית שמש, אלעד, ירושלים, אשדוד- קרלין-גור.
 
  תיכון אור חיים
  תיכון מאיר
 תיכון סאטמר
  תיכון דרכי נעם

 
כרטיס ביקור-מקפיץ לי

טלפון סלולרי: 054-8436150
דוא"ל: adler.esty@gmail.com


שם נציג: אסתר אדלר
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008