יום ש' 20/07/2024 | 3:12
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>אודי בן חיים – מערכות רהוט מתקדמות לחינוך וטכנולוגיה

 
החברה של אודי בן חיים עוסקת בריהוט לבתי ספר ועיצוב סביבות למידה ועזרי למידה כבר משנת 1950.
את העבודות של אודי בן חיים ניתן לראות בעשרות בתי ספר, תיכונים וגני ילדים בארץ. כי כאשר מדובר בחינוך  אסור להתפשר.
כאשר ילד מגיע לבית הספר הסביבה הלימודית בה הוא נמצא תשפיע מאוד על רמת הרצינות שהוא יעניק ללימודים וכן על המוטיבציה שלו ללמוד ולהתפתח.

בחברה של אודי בן חיים רכשו נסיון רב  בבניית סביבות למידה אשר מגרות את התלמידים ללמוד ולדעת, חדרי למידה נוחים ונעימים עם אווירה לימודית חיובית. אם זה בעיצוב כיתות לימוד, עיצוב ספריות בית ספריות, עיצוב מעבדות,  עיצוב חדרי המחשבים, עיצוב מעבדות חשמל ואלקטרוניקה, עיצוב מעבדות ביולוגיה כימיה ופיסיקה, עיצוב מסדרון בית הספר ואפילו עיצוב חדר מורים ועיצוב חדר המנהל.
כי כאשר הסביבה הלימודית נעימה הרצון של הילדים ללמוד גדל בהתאם.

מלבד כל זה החברה של אודי בן חיים מעצבת ומרהטת גם חדרי סדנאות וחוגים ומעצבת אולפני שידור ואולפני רדיו.

ריהוט לבתי ספר
בחברה של אודי בן חיים עוסקים בבניית סביבות למידה מהשלב של ההדמיה והתכנון ועד לסיום ללא צורך בקבלני משנה. החברה של אודי בן חיים מייצרת רהיטים לבתי ספר מחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר על מנת שהתוצרים יהיו עמידים וישמשו את בית הספר לשנים רבות. אין התפשרות לגבי סוגי העץ או שאר החומרים בהם הריהוט מיוצר. גם הגימור נעשה באופן המקצועי ביותר וידוע באיכותו ובקפדנותו. זה לא משנה אם תבקשו לבנות ספרייה לבית הספר, מעבדות או כל סביבה לימודית אחרת הכל יבוצע על הצד הטוב ביותר עד לשביעות רצון מלאה של בית הספר. 

                                                        עיצוב סביבות לימודיות
מלבד חומרי הגלם האיכותיים המשמשים את החברה של אודי בן חיים גם בנושא עיצוב סביבות למידה אין פשרות. עיצוב כיתות לימוד בבתי ספר הינו דבר חשוב ביותר שכן זה מה שמכניס את התלמידים לאווירת לימוד נעימה בתחילתו של יום לימודים ארוך. וכן עיצוב הסיפריה בבית הספר צריכה לעורר את הסקרנות והחשק ללמוד ולאפשר לתלמידים לשבת בנחת ולעיין בחומרי הלימוד בספרים או במחשב.
החברה של אודי בן חיים תעצב לבית הספר גם מעבדות כימיה, מעבדות פיסיקה, מעבדות ביולוגיה, מעבדות מחשבים לבית הספר ומעבדות חשמל ואלקטרוניקה ברמה מקצועית ואיכותית כך שלתלמידים יהיה את כל הכלים להצליח בלימודים. העיצוב חייב להיות אסטטי ונעים לעיין, עיצוב בעל מראה חזותי נקי ומדוייק ישרה את אווירת לימוד חיובית בבית הספר.

תדמית בית הספר
אצל אודי בן חיים עיצוב סביבה לימודית לבתי ספר מבינים שמלבד ההשפעות הלימודיות בבית הספר הנגרמות בעיקבות עיצוב הסביבה הלימודית בבית הספר ישנם עוד דברים חשובים. גם המורים והמנהלים רוצים להגיע למקום עבודה נעים ויפה וגם ההורים המבקרים מדי פעם בבית הספר רוצים לראות שילדיהם לומדים במוסד חינוכי מכובד נאה ומטופח. לכן בחברה של אודי בן חיים דואגים גם לעיצוב חדרי מורים בבית הספר, עיצוב חדר מנהל בית הספר, וריהוט מיוחד המותאם לבית הספר. עיצוב בית הספר זו היא התדמית של בית הספר. בחברה של אודי בן חיים ידאגו שלתלמידים יהיה נעים לבוא ללמוד, למורים יהיה נעים לבוא ללמד וכל מבקר יצא עם רשמים חיוביים.

 
כרטיס ביקור-אודי בן חיים – מערכות רהוט מתקדמות לחינוך וטכנולוגיה

טלפון: 03-5401857
פקס: 03-5494534
דוא"ל: udi157@walla.com
כתובת: דרך הראשונים 37 רמת השרון 47242


שם נציג: אודי בן חיים
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008