יום ו' 24/09/2021 | 21:50
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>אביגיל קליין - מסיבות למורים

 

אביגיל קליין
מרקדניות הבטן הבולטות בארץ, מגישה מופע בידור מרתק ומשעשע על חווית המחול המזרחי והתרבות המזרחית ממנה נוצר.
 
ייחודיות המופע הוא השילוב בין קטעי הריקוד המרשימים לבין קטעי קישור שנונים, מצחיקים ומשעשעים.
דרך הסיפור על תולדות ומאפייני הריקוד המזרחי נוגעת אביגיל גם בנושאי יום יום הקרובים לליבנו, כגון: דיאטות, דימוי גוף, זוגיות ועוד.
 
המופע מועבר באופן הומוריסטי ושנון. הקהל מרותק ונפעם מעצם החוויה המיוחדת כל כך אותה הוא חווה.
 
משך המופע כשעה ויותר  ובסופו משתפת אביגיל את הקהל בהתלהבות רבה לריקוד חוויתי וממשיכה בחגיגה אחת גדולה וכייפית של מוסיקה לריקודים...

מופע בידור קורע מצחוק- המשלב סטנד אפ וריקודים. המופע הוא אינטראקטיבי כך שבמהלכו הקהל הוא חלק בלתי נפרד מהסיפורים והדמויות המוצגות. יהפוך כל יום הולדת, מסיבה או אירוע חברתי לבלתי נשכח.

כל מה שאתם צריכים להביא זה את הקהל ואביגיל כבר תבדר ותפעיל אותו, היא תיקח אותו דרך סיפורים הומוריסטים על בעל השמחה או סיבת האירוע, דרך סיפורים מההוויה הישראלית וחיי היום יום בארץ, סיפורים על תקופת ההתבגרות של הארץ, סיפורים על נשים גברים ומה שביניהם, סיפורים על ריקודי בטן ועל רטיטות השומן הסקסיות של הרקדניות עצמן ואיך אפשר בלי סיפורים על הדיוות של ריקודי הבטן.

אחרי ההופעה אביגיל תסחוף אתכם על רחבה עם מסיבת ריקודים לוהטת עם שירים מכל הזמנים ומכל הסוגים. מה שבטוח תצאו עם חיוך מלא שיניים, עיניים נוצצות ושיר בלב.

סיפורי המחול המזרחי - מדוע הקהל המזרחי נותן טיפים לרקדנית הבטן? מתי יכלו לשמוע מוזיקה ים תיכונית ברדיו? מה הסתתר מאחורי סיפור האהבה הגדול בין סמיה גמאל ופריד אל-אטרש? האם אביגיל קליין מרגלת? ומה קשור לכל זה השוטר אזולאי?
 
המופע "סיפורי המחול המזרחי" מספר על התפתחות ריקודי הבטן והתרבות הים תיכונית בישראל. מהשנים הראשונות של המדינה בהן רקדניות הבטן היו מופיעות במועדוני לילה ביפו, דרך הצפייה בסרט הערבי וסוחט הדמעות של יום שישי ועד הדור החדש של רקדניות הבטן. נבין מה עומד מאחורי מנהג נתינת הטיפים לרקדנית הבטן, מי היו הדיוות הטלוויזיוניות של עולם ריקודי הבטן,ומה בדיוק קרה בפרשת בסיוני.
 
 


אביגיל קליין
, רקדנית בטן, קומיקאית ושחקנית, תיקח אתכם למסע בעולם המחול המזרחי. אחרי שנים רבות בהן אספה חומרים בעת שהופיעה בארץ ובעולם כרקדנית בטן ועם המופע המצליח "על בטן מלאה", אביגיל נרגשת לשתף ולספר על כל מה שלמדה וחוותה בעזרת קטעי קישור קומיים וקטעי וידיאו נדירים ומרגשים משנותיה הראשונות של הטלוויזיה הישראלית ועד היום.

 
כרטיס ביקור-אביגיל קליין - מסיבות למורים

טלפון סלולרי: 052-8558761
פקס: 077-2342850
דוא"ל: avigailbd@walla.com
אתר: www.avigailbd.co.il


שם נציג: אביגיל קליין
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008