יום ה' 21/10/2021 | 18:16
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם

קו זהב- מרעיון לביצוע

בעידן מתקדם, מתפתח ותחרותי בו על בית הספר להציג את העשייה החינוכית ברצוני לחשוף אתכם לפתרונות עיצוביים, סביבות למידה, מרחבי למידה יחודיים.

בתי ספר קהילתיים נחשפים לקהילה, לגורמי חוץ ממשרד החינוך, מהפיקוח, מהעירייה, הורים ואורחים נוספים. אלה מהווים חלק מהתחרות ולכן יש לחשוב גם על הצד השיווקי.האסתטיקה חשובה לכולם. בית ספר שנראה טוב, מזמין ומלמד הוא ערך מוסף בעשייה החינוכית. הפינות מעוצבות בעלות מסר משמשות גם כמרחבי למידה לפי שכבות גיל ונושא לימודי.

היום המסר והקליטה החזותית הוא שם המשחק. המסרים חינוכיים מעוצבים ברמה גבוה, כל פינה מקבלת את הייחוד שלה ומזמינה את כל באי בית הספר. התכנון נעשה בשיתוף עם הצוות ואופי בית הספר וההפתעה העלות שווה לכל בית ספר.

 
יש אפשרות ל״החיות״ פינות רק על ידי פוסטרים ויש כאלה שמקבלות שינוי משמעותי בהוספת קיר גבס ותאורה מתאימה. השימוש בטכנולוגיה מתקדמת, בחומרים נכונים עבור כל עבודה עושים את ההבדל. עיצוב מקצועי, הדפסה איכותית הם אלה שעושים את ההבדל.

מקצועיות ונסיון רב בעבודה מול בתי ספר הביאה את עבודתנו להערכה רבה בקרב בתי ספר. העבודה משלב תיכנון, עצוב והביצוע. כל העבודה נעשית בבית אחד ללא פערי תיווך.אצלנו תוכלו למצוא בשירות אדיב במיוחד - עיצוב מרחבי למידה, עיצוב סביבות למידה, עיצוב מבואות בית הספר, עיצוב חלל הכניסה לבית הספר, עיצוב פולדרים לבתי ספר, הדפסת פולדרים לבתי ספר, עיצוב והדפסת תעודות לבתי ספר, עיצוב והדפסת עיתונים לבתי ספר, עיצוב והדפסת ספרי מחזור, הדפסת פוסטרים על פרספקט, הדפסת פוסטרים על קאפות, הדפסת פוסטרים על שימשוניות וכן הדפת פוסטרים לכל מטרה, שכפול חוברות למידה, עיצוב והדפסת תקנון בית הספר, עיצוב והדפסה אמנת בית הספר, עיצוב מתנס"ים עיצוב חלל הכניסה למתנ"ס וכל מה שקשור לתכנון עיצוב וביצוע של מרחב סביבות לימוד.  

 

חשוב לזכור כי גם עם תקציב נמוך אפשר לעשות מהפך. יחד עם הצוות החינוכי, וועד בית הספר ניתן להוציא לפועל פרויקטים המתאימים לכל תקציב.

אני מזמינה אתכם להתרשם מהאתר. אשמח לקבוע עימכם פגישה ללא כל התחייבות ולהציג בפניכם מבחר רעיונות ופתרונות לכל מטרה.

 
כרטיס ביקור-קו זהב

טלפון: 08-9405475
טלפון סלולרי: 052-3556151
פקס: 08-9405475
דוא"ל: goldi34@gmail.com
כתובת: בר לב 11 נס-ציונה


שם נציג: זהבה מרקו
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008