יום ש' 18/05/2024 | 20:04
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון


היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון
מציעה מגוון מסלולי לימוד, התמחויות ולימודי תואר שני במגוון תחומים: מחשבים, הייטק, רפואה, אימון (קואצ'ינג), ניהול, עיצוב, צילום ונדל"ן.

היחידה שמה לעצמה כמטרה עליונה, לקדם, לעדכן ולהעשיר את הידע של קהל היעד, תוך הקפדה על איכות אקדמית, בהתאם לצרכי המשק והתעשייה.

בין היתר, היחידה מתמחה בפיתוח תכניות ייחודיות בנושא אימון וקואצ'ינג לקהלים מגוונים ובמיוחד לקהל של אנשי חינוך, הוראה וטיפול:

• התמחות כפולה: אישי וטיפול באוכלוסיות עם לקויות למידה ו-ADHD 

• התמחות כפולה: אישי וטיפול רפואי/בריאותי

• התמחות כפולה: אישי-ניהולי וזוגי-משפחתי

למידע אודות תכניות הלימוד, ייעוץ והרשמה,
ניתן ליצור קשר עם מוקד היחידה: 04-8295050

תכניות ה-Coaching של היחידה ללימודי המשך של הטכניון הינן המובילות בשוק ונלמדות על-ידי מיטב המרצים בארץ, בשיתוף איק"א הדרכות. תכניות הלימוד הינן ייחודיות ומבוססות על מחקרים ושנים רבות של ניסיון בתחום.
בין תכניות הלימוד השונות, גם תכנית ייחודית למאמנים של אוכלוסיות עם בעיות קשב וריכוז ואימון ייחודי בתחומים בריאותי-רפואי.
 
Coaching הינו מקצוע חדש ההולך ומתפתח בקצב מהיר. מטרתו העיקרית היא להביא את המתאמן ל'מצב החיים וההצלחה" המתאימים לו ביותר בתחום ספציפי, או בראייה כוללת של חייו ולהוביל לרמת הישגים גבוהה יותר באופן משמעותי בכל תחום עיסוק.
 


מאפייני המיקוד, המובנות, השיטתיות וההתחברות הרגשית של ה- Coaching הפכו אותו מעבר לתרומתו בהעלאה משמעותית של תוצאות והישגיים אישיים וארגוניים גם כלי למתודולוגיה המתמודדת ומביאה לתוצאות מפתיעות ובטווחי זמן קצרים בקרב אוכלוסיות שונות.סניף ת"א: רח' ליסין 14 מיקוד 62997, טל. 03-6966662
(הלימודים מתקיימים בבית דימול בר"ג)

 

 
כרטיס ביקור-היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון

טלפון: 04-8295050
דוא"ל: arazio@technion.ac.il
כתובת: בניין קנדה, קרית הטכניון 32000


שם נציג: עודד ארזי
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008