יום ד' 06/07/2022 | 13:56
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>שלמה בר - תיפוף וסדנאות

 

סדנאות התיפוף והשירה עם שלמה בר מבוססות על מודל לימודי שפיתח שלמה במהלך שנותיו כמוסיקאי.
המשתתף בסדנא לוקח חלק ב"מסע" אל תוך עצמו באמצעות התיפוף.
המוסיקה היא שפה תת הכרתית, אינטואיטיבית ולא שכלית.
באמצעות החיבור לקצב הפנימי יכול כל אחד לתקן ולרפא את עצמו ואף למנוע מחלות.בסדנא נלמדים תיפוף בסיסי, יסודות הקצב, קצבים זכריים ונקביים, יצירת איזון על ידי התיפוף בין צד ימין לשמאל ובין צד זכרי לנקבי, יצירת הרמוניה בין הצדדים ועל ידי כך יצירת שמחה , התרגשות, מיקוד, רוגע, ועוד.

אנשים המתחילים לתופף חווים שמחה גדולה ושחרור, חווית התיפוף הינה חוויה ראשונית העוזרת לגוף ולמחשבה להתנקות ולחזור ולתמימות.

לשלמה בר
ניסיון של למעלה מ-25 שנה בהנחיית סדנאות בארץ ובחו"ל בהן הביא אלפי אנשים לנטרול מחשבות רעות, הפגת מתחים ולחצים, שיפור הביטחון העצמי, הביטוי האישי והקואורדינציה.

אין צורך בידע קודם בתיפוף.

תלמידים כותבים : 
 


"לתופף אצל שלמה
זו חוויה חושית מרגשת
זה נוגע בי בכל מיתרי הגוף
להתנתק, להתבונן, להגיע אל השקט הפנימי
להוציא את עצמי, בלי לחשוב, בלי ביקורת
להתחבר לקצב שבלב
שלמה, תודה!!!!!!"
נגה

"הגעתי אל שלמה לאחר טראומה אישית קשה, ומיד אחריה טראומה בריאותית קשה. הייתי מבולבל, מנותק, והיו שהגדירו אותי כילד שהלך לאיבוד! מצאתי את שלמה. ושלמה, בחושיו המיוחדים מצא אותי ואני אומר בביטחון הציל את חיי. הייתי ילד בן 58 וב7 השנים האחרונות אני צמוד לסדנאות התיפוף המדהימות".

"הזמנו את שלמה בר והלהקה לארוע סוף שנה של המפעל, זכינו להשתתף בחוויה מדהימה משופת של תיפוף בהשתתפות של כל חברי המפעל והחברים של שלמה, קינחנו בהופעה מרתקת ושמחה .שווה שווה שווה!!! נהנינו מכל רגע ורגע, בחירה מצוינת".

 


אני רוצה להודות ליקום הגדול והנפלא הזה ששלח לנו את שלמה בר,מוסיקאי,זמר,מורה, אמן, ועוד כל כך הרבה, הוא יודע לנגן על מיתרי הלב של האדם ולגעת בשמחה ובכאב דרך האמת ודרך הצלילים, הוא מצליח לחבר לבבות אחד לשני, ולבבות לעצמם, יש לי אליו הערכה וכבוד כל כך גדולים"
 

 

 
כרטיס ביקור-שלמה בר - תיפוף וסדנאות

טלפון סלולרי: 054-7771872
דוא"ל: Habrera.h@gmail.com
אתר: www.shlomobar.com


שם נציג: יעל אופנבך
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008