יום ש' 18/05/2024 | 20:25
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>אישטה עלמו

מוזיאון במזוודה
  

כולל מופעים ופעילויות המנגישות בצורה מרתקת וחווייתית נושאים מגוונים מהמורשת העשירה של יהדות אתיופיה והמפגש שלה עם התרבות הישראלית. המרצה, עלמו אישטה, ישראלי יליד אתיופיה, )M.Ed) ו (B.Edבעל תארים ראשון ושני ( בחינוך לאמנות עם תעודת הוראה. עלמו מדריך שנים רבות במוזיאונים (מוזיאון ארץ ישראל, בית התפוצות, ועוד) ואמן מוערך.

הפעילויות מיועדות: לקהל הרחב, אנשי מקצוע (אנשי חינוך, עובדים סוציאליים וכו', בני נוער וילדים)                     


סוגי הפעילויות
פעילויות לילדים שעת סיפור לילדים: סיפורו של "זפו", סיפורו של ילד מאתיופיה (סיפור אמיתי) עם אפשרות לסדנת יצירה. מוזיאון במזוודה לילדים: מופע בליווי מוזיקה וריקודים. 
פעילויות ייעודיות ליוצאי אתיופיה (בעברית ובאמהרית) היסטוריה של העם היהודי ידיעת הארץ חידות במזוודה (מפגש בין הורים לילדים)זיכרונות מאתיופיה אומנות אתיופית סדנאות יצירה נושאים נוספים: חג הסיגד ומשמעותו, המסע מאתיופיה לירושלים ויום הזיכרון לנספים, היחס לאחר (סיפור אישי) ועוד ניתן לשלב מופע של רקדנית לכל אחת מהפעילויות.
    
מופעים מוזיאון במזוודה: מוזיאון מסוג אחר – מופע מלווה בהצגת כלים ופריטי לבוש ששימשו את יהודי אתיופיה ומאוכסנים במזוודה מקורית מעץ. המופע אינטראקטיבי וכולל הרצאה מלווה במצגת, סיפור אישי, מוזיקה וריקודים. המופע מדגיש את המפגש בין התרבויות – של יהודי אתיופיה וישראל.
גוג'ו – הבית הנודד של עלמו: מופע המציג את חיי המשפחה, ארגון ותכולת הבית של יהודי אתיופיה בליווי הווי וריקודים.


הרצאות חוויה אתיופית: הרצאה חווייתית על המורשת של יהדות אתיופיה בדגש על תרבות ואומנות, מלווה במצגת. אתיופיה שלא הכרתם: הרצאה המציגה נושאים בהיסטוריה, ארכיאולוגיה, תרבות, אמנות, נוף וטבע של אתיופיה. ההרצאה מיועדת לקבוצות שרוצות להעמיק את ההיכרות עם אתיופיה ועם יהדות אתיופיה
(כמו מטיילים, משלחות וכו'). (באנגלית קלה) Ethiopian Art and Culture

  


הפעילויות ב"מוזיאון במזוודה" מיועדות לקהל הרחב ומותאמות לקהל היעד – תלמידים בגילאים שונים (יסודיים, חט"ב ותיכוניים), במסגרות שונות (בתי ספר, מתנ"סים, קייטנות), למבוגרים הרוצים להיחשף למורשת של יהדות אתיופיה, ולאנשי מקצוע (אנשי חינוך אנשי רווחה ונותני שירותים כמו משטרה, שב"ס וכו').

 
 
כרטיס ביקור-אישטה עלמו

טלפון סלולרי: 050-5748939
פקס: 077-3210492
דוא"ל: alemu.eshet@gmail.com
כתובת: ת.ד. 1262 הוד השרון 45112
אתר: www.alemu.co.il


שם נציג: אישטה עלמו
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008