יום ה' 22/02/2024 | 13:17
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>המרכז לטרילותרפיה בע"מ

לימודי טרילותרפיה
קורס להתפתחות אישית והכשרת מטפלים, עם ניסים אמון נפתח פעמיים בשנה, בשעות הערב או הבוקר, במרכז "מיוגה מול הפארק", כפר סבא.

הנכם מוזמנים לרכוש את הכלים, לאתר ולפתור את הקונפליקטים הקיימים בין הראש לבין הרגש הנמצאים בתוך כל אחד מאיתנו. הפער והמתח בין הגישה ההגיונית-רציונאלית למציאות לבין הגישה הרגשית לאותה מציאות, הינם המקור לסבל בחיינו. באמצעות טכניקה מיוחדת מפריד המטפל הטרילותרפי בין הראש לבין הרגש על מנת להחזיר את מערכת היחסים ביניהם למצב מאוזן ולעבודת צוות. אז ניתן לקחת צעד נוסף פנימה ולהעיר את ההורה של הראש והרגש, את ה"אני האמיתי" שלפני ההטבעות וההתניות, ולעורר אותו לפעולה והובלה מהמצב הרדום בו היה.

לצפייה בעמוד הלימודים 

לצפייה בעמוד האירוע בפייסבוק 

הטרילותרפיה הינה גישה טיפולית מאזנת, המשלבת בתוכה את הבנת מבנה הנפש כפי שהוא בא לידי ביטוי בזן-בודהיזם מחד, ובגשטלט וטכניקות מן הפסיכולוגיה המערבית מאידך. הטיפול הטרילותרפי מתבסס על ההבנה כי מקור חוסר הנוחות שאנו חווים הינו פנימי ולא חיצוני, והוא נובע מהעובדה שבכל אחד מאיתנו קיימות גישות שונות למציאות: הגישה ההגיונית-רציונאלית, הבאה לידי ביטוי במחשבות, והגישה הרגשית, הבאה לידי ביטוי ברגשות. הפער והמתח בין מה שצריך לעשות (הגישה ההגיונית-רציונאלית) לבין מה שרוצים לעשות (הגישה הרגשית) הוא מקור חוסר הנוחות. העבודה הטרילותרפית פועלת בשני מישורים: האחד הוא מישור הילדים הפנימיים. באמצעות טכניקה מיוחדת המטפל מפריד בין הראש לבין הרגש ומנסה לאתר, לפתור ולגשר בין הבעיות והמצבים הכואבים שהביאו למצוקה. המטפל עובד להחזיר את מערכת היחסים בין הראש לבין הרגש למצב מאוזן ולעבודת צוות וזהו, למעשה, תהליך של גישור פנימי בין החלקים של אישיותנו. במישור השני העבודה מתרחשת מול האמצע שלנו - מול ההורה של שני הילדים. המטפל פונה למי שאנחנו באמת, אל האני שלפני התוספות, ההטבעות וההתניות שעיצבו את הראש והרגש שלנו. המטפל הטרילותרפי יודע להוציא את בעל-הבית הפנימי ולעורר אותו לפעולה מהמצב הרדום בו היה. ה"עצמי האמיתי" מתעורר אז לחיים ומבטיח ליטול אחריות ולהוביל את הילדים הפנימיים. עם תהליך ההתעוררות של דמות האמצע, נחלש הרעש הפנימי של הילדים. השקט הטבעי הוא המצב הבסיסי והבריאות שבה ומופיעה ואיתה שלווה ורוגע.

למידע נוסף על שיטת הטרילותרפיה 

סופשבוע בצפון
סדנת "סוד האושר הפנימי" הינה סוף שבוע מרתק בהנחיית ניסים אמון, בעקבות הראש, הרגש והאני האמיתי שבכל אחד מאיתנו. באמצעות הרצאות, פעילויות ומדיטציות נלמד את הראש איך לחשוב נכון, נפתח חלון אמיתי אל הרגש, ואת ה"אני האמיתי" נלמד להנהיג בחוכמה את כל השלישייה.

"את מה שלמדתי במזרח אני מביא למערב, ההתעוררות עליה מדברים במזרח היא להעיר את ההורה הפנימי כך שיוביל נכון את שני הילדים הפנימיים: הראש והרגש. קל ללמוד זאת ומי שמתרגל את זה מגלה את סוד האושר הפנימי." (ניסים אמון).

לפרטים נוספים לחצו כאן 


ניסים אמון
, מפתח שיטת הטרילותרפיה. תלמידו של זן-מאסטר נישיג'ימה ממסדר הסוטו-זן, ממנו למד את עקרונות הדארמה וקיבל הסמכה כזן-מאסטר. למד במנזרי היער בתאילנד ובמנזרים טיבטיים בהודו ונפאל. לימד זן במשך שנה במרכז של אושו בפונה, ונחשף לשיטות לריפוי פצעים רגשיים כדרך חיונית להשגת האיזון הפנימי. ניסים אמון הקים את המגמה לתודעה גבוהה במכללת מדיסין, לימד שם במשך שש שנים, וכן פרסם מספר ספרים, בינהם את הספר 'חוכמת המזרח' ושני דיסקים של מוזיקת מדיטציה. מורה באקדמיה העולמית למנטורים ומנחה קורסים וסדנאות בארץ ובעולם.

לאתר הבית של ניסים אמון   

לאירועים נוספים בהנחיית ניסים אמון 

 
כרטיס ביקור-המרכז לטרילותרפיה בע"מ

טלפון: לימודים – 050-7480972, סופשבוע בצפון - 054-4355341
טלפון סלולרי: 054-4355341
דוא"ל: nissimamon@gmail.com
אתר: www.nissimamon.com


שם נציג: משרד
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008