יום ד' 06/07/2022 | 14:04
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>תיאטרון מעשה ב...

תיאטרון מעשה ב...
הוא תיאטרון יחיד המופעל על ידי שייקה גנץ, העובד מזה שנים רבות עם ילדי ישראל בתחום החינוך (והחיוך), הסיפור, והמשחק, באהבה ברגישות ובשמחה. ההצגות שמועלות בתיאטרון "מעשה ב..." נולדו בחברת הילדים, שמעו את צחוקם המתגלגל, וכך התפתחו וצמחו, לבשו תחפושות וקושטו בתפאורה עד שהבשילו לכלל ההצגות שלפניכם. לפרטים, הזמנות ולקבלת המלצות אתם מוזמנים להתקשר כבר עכשיו .

                               

מפתחות המקדש
מה עושים עם שני תאומים שכל הזמן רבים ביניהם?
לכבוד יום הולדתם מזמין אותם הסבא לטיול בכותל. הכותל... תודה לה' שזיכה אותנו בכותל...אך אנו עוד מחכים ומתפללים מתי כבר יבנה מעליו המקדש. אנו עומדים כל כך קרוב למקום המקדש, אך עדיין רחוקים. כאילו שעומדים ליד השער אך השער נעול.
לפתע מגלים הילדים מנהרה ובתוכה הם מוצאים , לא תאמינו, מגילה עם רמז היכן נמצאים מפתחות המקדש. לאחר חיפושים הם מגיעים לקבצן מיוחד המחזיק ברשותו תיבת שמונצעס עתיקה ומסתורית.
האם ילמדו הילדים לוותר זה לזה ולהסתדר ביניהם?
האם יזכו לפשפש בתיבת השמונצעס?
והעיקר, האם ימצאו את המפתח המבוקש? ומהו התנאי ההכרחי כדי להגיע אליו?


"מפתחות המקדש"
היא הצגה מקורית,ערכית ומשעשעת המשלבת געגועים לבית המקדש ביחד עם ערכים של ויתור לזולת ושיתוף פעולה, והכל -בחן, בהומור ובסצנות המוכרות כל כך לילדים מחיי היומיום.
ההצגה מומלצת במיוחד לחגים הקשורים למקדש (פסח, סוכות,חנוכה,יום ירושלים) וכמובן לימי בין המצרים שיהפכו במהרה לחגים.(עד אז ישנה התאמה של המוזיקה לתקופה זו)
 
כרטיס ביקור-תיאטרון מעשה ב...

טלפון: 03-6771980
טלפון סלולרי: 054-5680073
דוא"ל: ganzsh@gmail.com
כתובת: נהרדעא 10 רמת גן


שם נציג: שייקה גנץ
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008