יום ש' 18/05/2024 | 19:47
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>א.ד.ר עולם של בטיחות בדרכים

    

חברת א.ד.ר בטיחות בדרכים
עוסקת במתן שירותי הדרכה מקיפים בנושא זהירות ובטיחות בדרכים לכלל הקהילה החברה מתמחה במתן שירותים בתחום הבטיחות בדרכים לקהלי יעד החל מהגיל הרך ועד לגיל הזה"ב.
במערכת החינוך הפורמאלי  והחינוך הבלתי פורמאלי. בתי ספר, חברות, מפעלים, מתנסים, רשויות מקומיות, תנועות נוער, קניונים.רציונאל:
חברת א.ד.ר  בטיחות בדרכים רואה  את החינוך לבטיחות בדרכים כערך עליון שמטרתו שמירה על חיי אדם, מניעת תאונות דרכים וחינוך להתנהגות בטיחותית, סובלנית ומכבדת את בני האדם ואת חוקי המדינה.
אנו מאמינים בעזרת הקניית ידע ומיומנות  בקרב כלל משתמשי הדרך: הולכי הרגל, רוכבי אופניים, נהגים, נוסעים ניתן למנוע תאונות דרכים הגורמים לאובדן חיי אדם ולסבל רב.

העובדים שלנו:
 החברה נוסדה ע"י הדס גודינגר מרצה לחינוך תעברתי ולנהיגה מונעת. בעלת וותק של 15 שנה בתחום החינוך לבטיחות בדרכים  במקצועיות וביצירתיות  רבה במטרה לתת מענה לחינוך לבטיחות בדרכים לכלל הקהילה בדרך יצירתית ומעניינת.
בין העובדים שלנו יועצים ומרצים בכירים בתחום התעבורה עם ניסיון רב וידע מצטבר בתחום הבטיחות בדרכים בתוספת חוש הומור וחן אברהם חמו יועץ ומלווה את החברה בהתנדבות. מורים, מנחים ומדריכים שהוכשרו להדרכה מקצועית בתחום הבטיחות בדרכים, המנחים את הסדנאות בחיוך ונועם הליכות.

מה מיוחד בנו: חינוך בחיוך
הסדנאות מאושרות ע"י משרד החינוך והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
הסדנאות שלנו נבנו בשילוב מקצועיות ויצירתיות רבה. התוכניות  ייחודיות ועשירות באביזרי עזר רבים, כגון: היפוכאוטו –רכב מתהפך. דגם תלת מימד, מתקן הדמייה לחגורת בטיחות, אופניים, קסדות, תמרורים, כרזות, גלגלי זה"ב, מכשיר מד זמן תגובה, משקפי שיכורים-משקפיים המדמים שתייה, מגוון רחב של יצירות זה"ב, מצגות מקצועיות המפעילות את מירב החושים הגורמים להטמעת הבטיחות בדרכים.

המיוחדים שלנו:
קליפ של זה"ב - תלמידים יוצרים סרט כולל צילום, בימוי,עריכה.

מופע הישרדות בדרכים - הפעלה ייחודית ,משתפת ומעניינת  את התלמידים,מורים והורים

היפוכאוטו - התנסות ברכב מתהפך ,המחשה בשעת תאונה מתאים לתיכון וליסודי בימי הורים וילדים.

קסדה בראש טוב - רכיבה מודעת ונכונה על אופניים הכל על מגבלות הרוכב ופתרונות כולל רכיבה במסלול הדמיה כולל אופניים,קסדות,תמרורים ועוד ציוד נלווה.
   
הליכה בטוחה - הכל על הולך הרגל והסחת הדעת בחצייה,הליכה על מדרכה והרכב העוקף. כולל התנסות במסלול הסחת הדעת.

שכונה בטוחה
- דגם תלת מימד-בנייה,משחק והדמיית מצבים.הכל על התנהלות בטיחותית בסביבה המוכרת.

חגורה מצילה חיים
- מצגת מעניינת ומלמדת על שטח שדה  ראייה ושטח מת ,על בלימת פתע ומגבלות הנהג מלווה בסרטונים מותאמים גילאית.

הנהג הצעיר
- הרצאות מלוות באמצעי המחשה על הסחת הדעת של צעירים,לחץ חברתי,מה אומר החוק? ועוד

שלא יקרה
- על בחירות בחיי  היום יום לעומת הבחירות  בחוקי התעבורה –סיפורה של אם שבנה נפגע בחצותו את הכביש בחר לחצות שלא במנהרה תת קרקעית הרצאה מרגשת מאוד בעלת מסריים בטיחותיים ומלמדים על ציות לחוק ששומר על חיי אדם. 

סבתא של זהב
- הצגה בנושא זה"ב לגיל הזהב שלושה דורות בת ונכדה "מחנכים" את סבתא להיזהר בדרכים כל אחת וסגנונה לאחר שסבתא כמעט נדרסה בחצותה את הכביש מלווה בשירים מקוריים.

קהל היעד – סבים וסבתות  ובני משפחותיהם.

חגיגה של זה"ב - הפעלה במספר סדנאות לפי בחירה  כוללים נושאים: הולכי הרגל, התקני ריסון, חגורת הבטיחות ורוכבי אופניים רכב מתהפך ועוד. כיום שיא  להורים וילדים

            בתי ספר:  מנהלים, רכזי זה"ב/רכזים חברתיים , חנ"מ ועדי הורים
      
צרו קשר אנחנו נלמד את הצרכים שלכם, נתאים לכם פעילות / סדנה / מופע  לפי קהל היעד , לפי תקציבכם, נבנה את הלו"ז ונשלח את מיטב העובדים שלנו.
 
הסדנאות מאושרות ע"י משרד החינוך והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, ניתן לקבל סבסוד ממנהלי מטות לבטיחות בדרכים ברשויות המקומיות. הפעילות מותאמת גם לבתי ספר לחינוך מיוחד.

 
כרטיס ביקור-א.ד.ר עולם של בטיחות בדרכים

טלפון: 04-6405011
טלפון סלולרי: הדס 054-6964640 זאבי 054-7734824
פקס: 04-6405011
דוא"ל: hadasgo368@gmail.com
אתר: sites.google.com/site/adarroadsafety/home


שם נציג: הדס
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008