יום ש' 20/07/2024 | 3:27
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם  
                                        
תחומי הפעילות של אדיולוג: 
  "להפליג באוקיינוס הכחול"
ייחודיות, מיתוג ופדגוגיה איכותית בבתי ספר, רשויות  ומרחבי בחירה ליווי ויעוץ מערכתי  לבתי ספר מובילי פדגוגיה איכותית , בתי"ס ניסויים וייחודיים על אזוריים. סיוע בניהול תהליכי שינוי במערכות חינוך יישוביות המובילות פתיחת אזורי רישום ומרחבי בחירה.
ללמוד וללמד "מחוץ לקופסה"

פיתוח מקצועי של עובדי הוראה

פיתוח השתלמויות והנחיה, בתחומי טכנולוגיה מתוקשבת תומכת למידה והוראה

למידה משמעותית – חקרנות שיתופית נתמכת טכנולוגיה

למידה חווייתית – למידה משחקית, חוץ בית ספרית

 ניהול עצמי - פיתוח יכולות של מנהלים, צוותים מובילים ומורים לעבוד
   על פי עקרונות הניהול העצמי.

אסטרטגיות להוראה ממוקדת פרט, על ידי צוות מורי-מורים בעלי ידע אקדמי
   נרחב וניסיון פדגוגי מעשי עשיר בתחומי הנחייה שונים.  

פיתוח תכניות רשותיות וחומרי למידה ייחודיים
פיתוח תכניות לימודים ייחודיות המשלבות קידום הישגים בתחום השפה, על פי הליבה של משרד החינוך. כתיבת חומרי למידה, מדריכים למורה, הדרכה והטמעה, הערכת תוצאות וניהול הפרוייקט, בשיתוף פעולה בין הרשות, משרד החינוך וקרנות .

פיתוח ארגוני ואימון מנהלים
ליווי וייעוץ בתהליכי פיתוח מקצועי של מנהלים, בעלי תפקידים וצוותים, בניית תמונת עתיד בית ספרית מיטבית וגזירת תכנית עבודה בהלימה לחזון .

 
"הילדים האלה הם שלנו"

שיתופי פעולה ושותפויות חינוכיות, בין בעלי עניין
תכלול פרויקטים חינוכיים ובניית מודלים של שיתופי פעולה של רשויות מקומיות, משרד החינוך, קהילה, קרנות וגופים מתערבים, לקידום מטרות חינוכיות וחברתיות משותפות.

פדגוגיה חדשנית
אנחנו באדיולוג דוגלים בהוראה יצירתית ולכן בליווי צוותי מורים שאנו עושים אנו מנסים להעביר את עקרונות הפדגוגיה היצירתית והפדגוגיה הרב תחומית. נושאים אלו באים לידי ביטוי בהוראה משולבת תקשוב ולמידה נתמכת טכנולוגיה. אנו מאמינים שחלק מפיתוח מקצועי של עובדי הוראה צריכה להיות גמישות פדגוגית של כל מורה על פי ההיכרות שלו עם הכיתה. זה אומר שאם מורה מעוניין לפעול בכתתו באמצעות למידה במרחב משחקי או בלמידה שיתופית נתמכת טכנולוגיה אז שכך יעשה. חדשנות פדגוגית מקוונת (או : חדשנות פדגוגית משולבת תקשוב) זה דבר שכבר בין כה וכה תופס תאוצה במיוחד לאור יוזמת משרד החינוך של "ישראל עולה כתה"  ויוטב למורה שיקדים להכיר את שיטות למידה משולבות תקשוב והוראה נתמכת טכנולוגיה. 
 

הנחיית צוותי מורים
בהתאם לתוכנית התקשוב הלאומית המעבר ללמידה שיתופית נתמכת טכנולוגיה אינה קלה לכל המורים ולכן אנו באדיולוג מעניקים ייעוץ פדגוגי לצוותי מורים על חדשנות פדגוגית בסביבה טכנולוגית על  מנת שיוקל להם לעבוד עם מערכות לימוד חדשות ולעשות התאמה של בית הספר למאה ה-21. בין הייתר אנו מסייעים למורים בניהול עצמי, נותנים ליווי לצוות מוביל בית ספרי,  ייעוץ ארגוני לצוות מוביל בית ספרי, ייעוץ אקדמי לבתי ספר ניסויים, ייעוץ פדגוגי לצוותי מורים,  מדריכים על למידה בדרך משחק, למידה חקרנית, פדגוגיה משחקית, פיתוח ארגוני חינוך ועוד. 

מהו סוד ההצלחה שלנו?
סינרגיה – שיתוף פעולה ועבודת צוות יצירתית רב תחומית, בין מומחים בתחומים שונים, בעלי ידע וניסיון בתחום החינוך.  הכירות רחבה עם תחום ההוראה משולבת תקשוב ופיתוח ארגוני חינוך, ניהול עצמי של בתי ספר, וייעוץ ארגוני לצוות מוביל בית ספר. החברה מציעה מגוון שירותים אינטגרטיביים, יצירתיים וחדשניים.

קישורים לאתרי מבחר לקוחותינו:

בית ספר עין הים   
בית ספר פרדס צפוני יבנה     בית ספר רמות וייצמן , יבנה

בית ספר מעיין יבנה    בית ספר כפר ויתקין


דף הפייסבוק של אדיולוג

למידע על ממשק

 
כרטיס ביקור-אדיולוג

טלפון: 077-2092209
פקס: 08-6518646
דוא"ל: office@edulog.co.il
כתובת: ת.ד. 51 להבים מיקוד 85338
אתר: www.edulog.co.il


שם נציג: משרד
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008