יום ה' 21/10/2021 | 17:02
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>הוצאת פוקוס בע"מ

הוצאת פוקוס פועלת לקידום הבריאות בדרך של העברת מידע אמין לקהל הרחב בשלוש דרכים עיקריות:
1. באמצעות הוצאה לאור של ספרי בריאות.
2. באמצעות ארגון אירועי בריאות לקהל הרחב.
3. באמצעות אתר הבריאות החדש המציג מידע בריאותי רב-ערך מתוך ספרי פוקוס.
                          

ספרי הבריאות של פוקוס מהווים מקור מידע אמין ונטול אינטרסים, המלווה באסמכתאות מדעיות עדכניות והם נכתבו על בסיס ניסיון קליני עשיר של רופאים ומטפלים. הם נועדו להפיח תקווה חדשה אצל אנשים חולים ולפתח אצלם מודעות לאורח חיים בריא ולמניעת מחלות בעתיד. הפתרונות המוצעים בספרים יתמכו בכם בביצוע השינוי הנדרש, יהיו תמיד בהישג ידכם וילוו אתכם לתמיד.

ספרי הבריאות של פוקוס הופכים את המידע הבריאותי זמין לכל בית ומשפחה בישראל, כדי לאפשר לכל אחד לקרוא, לדעת וליישם את מה שחשוב לבריאותו שלו ולבריאותם של ילדיו, הוריו ויקיריו.אירועי הבריאות שהוצאת פוקוס יוזמת, בשיתוף פעולה עם פורטל התזונה Eatwell, מהווים נדבך נוסף בהעברת המידע לקהל הרחב. באירועי בריאות אלה מתאפשר מפגש עם רופאים, מטפלים ומגוון רחב של נותני שירותים בתחומי הבריאות. הכנסים השנתיים של "אוכלים בריא" בתיאטרון גבעתיים הם בין אירועי הבריאות הבולטים שאנו מקיימים. מידע עדכני על אירועי הבריאות הקרובים ניתן לראות באתר פוקוס.

אתר פוקוס מהווה מקור מידע בריאותי חשוב וייחודי. הוא מבוסס על מידע אמין שנלקח מתוך ספרי הבריאות של פוקוס ומאפשר קריאה ולימוד של גישות בריאותיות חדשות, מקוריות וחשובות.

                                      
הוצאת פוקוס הוציאה לאור למעלה מ-150 ספרי בריאות, שנחשפו לקהל קוראים רחב בישראל. המגע האישי עם הקוראים באירועים השונים יחד עם גלויות המשוב המצורפות לכל ספר, חושפות אותנו מדי יום לסיפורי בריאות מעוררי השראה שמעודדים אותנו להמשיך במשימה של העלאת המודעות הציבורית לבריאות.

המנכ"ל והבעלים של הוצאת פוקוס הוא ד"ר שאול טל, שעבר מהפך בריאותי וריפא את עצמו ממצבי חולי בדרך הטבע. בעקבות ניסיונו האישי נרתם להפיץ בישראל את אותו ידע בריאותי, חיוני ומבוסס-מדעית מתוך מיטב ספרי הבריאות בעולם. ד"ר שאול טל סיים לימודי דוקטוראט בכימיה באוניברסיטה העברית בירושלים, עסק 25 שנה במחקר כימי בשירות המדינה ועם פרישתו רתם את הוצאת פוקוס הוותיקה לנושא הבריאות.
מנהל השיווק של הוצאת פוקוס הוא בן יקיר, שכיום גם משמש כמנכ"ל פורטל תזונה בריאה Eatwell, אתר האינטרנט הגדול בישראל שמעלה מודעות לתזונה בריאה. בעקבות מהפך בריאותי החליט בן יקיר שהחזון שלו הוא להעלות את המודעות לתזונה בריאה. בן יקיר הוא בעל ניסיון של 18 שנה בתחום השיווק, בעבר היה מנהל שיווק בחברת הייטק, הקים וניהל את מגזין "דרך האושר" ופתח בית ספר לבישול ב"קמפוס ברושים".

 
כרטיס ביקור-הוצאת פוקוס בע"מ

טלפון: 1-700-700-212
דוא"ל: marketing@focus.co.il
כתובת: רח' המאה ואחד 19 ר"ג
אתר: www.focus.co.il


שם נציג: משרד
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008