יום ש' 18/05/2024 | 18:38
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>מכון אותיות כישורי למידה ופרויקטים מיוחדים


מכון אותיות
- מומחה בנתינת שירות לימודי לאוכלוסיית תלמידים בכל שלבי הגיל. כמו כן, המכון מרכז ומשלב מגוון רחב של אפשרויות לאיבחון וטיפול בלקויות למידה.
 
הסניף הראשי של מכון אותיות הוקם לפני 15 שנה בירושלים, ע"י גב' זהבה קלנר (M.A בחינוך מיוחד). לאחרונה, נפתח סניף חדש במודיעין.


במכון אותיות
- פותחה שיטת "אותיות מדברות", המבוססת על שיטת "מקגינס" הבריטית. שיטה מיוחדת להקניית מיומנויות קריאה וכתיבה, באמצעות טכניקות למידה ייחודיות המקלות על התלמידים להיחשף ללימוד קריאה וכתיבה בעברית וכן לימוד חשבון והאנגלית. שיטת "אותיות מדברות" מאושרת ע"י משרד החינוך.

במכון אותיות – המנהלת המקצועית בעלת תואר שני בחינוך מיוחד ומאבחנת דידקטית מוסמכת; כל המורים בוגרי תואר ראשון ורובם נמצאים (לפחות) בשלב של סיום התואר השני במקצועות: חינוך, פסיכולוגיה והוראה מתקנת; מאבחני המכון והפסיכולוגים בעלי נסיון רב, מקצועיים מהשורה הראשונה ומוכרים ע"י משרד החינוך.


הצוות מקצועי עובד בשיתוף פעולה ובלמידה מתמדת לפי השיטה. מרגע ההערכה או האיבחון, בונה המנהלת המקצועית תכנית התקדמות אישית לכל תלמיד ותלמידה ועוקבת אחר הפעילות הלימודית-טיפולית על כל שלביה, עד לשלב סיום הלימודים במכון בהצלחה.
 
מכון אותיות - שם לעצמו למטרה לתת מענה כולל לכל הצרכים הלימודיים המיוחדים של כל סוגי התלמידים. אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות ללמוד ולהצליח בכל אשר הוא חפץ.

הצטרפו אלינו בפייסבוק

צפו בנו בערוץ יוטיוב

 
כרטיס ביקור-מכון אותיות כישורי למידה ופרויקטים מיוחדים

טלפון: 1-599-555-567
דוא"ל: Otiyot.liat@gmail.com
אתר: www.otiyot.net


שם נציג: משרד
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008