יום ב' 15/04/2024 | 18:13
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>מכללת ליפשיץהמכללה האקדמית הדתית למורים ע"ש רא"מ ליפשיץ, חלוצת הכשרת המורים בחינוך הדתי בישראל, הוקמה ביָזמת המחלקה לחינוך של ההסתדרות הציונית  בשנת תרפ"א, וזכתה לתמיכתם של הרבנים הראשיים באותה התקופה, הרב אברהם יצחק הכהן קוק זצ"ל והרב בן-ציון מאיר חי עוזיאל זצ"ל.
בשנה"ל תשנ"ו הכירה המועצה להשכלה גבוהה במכללת ליפשיץ כמוסד אקדמי והסמיכה אותה לתת תואר "בוגר בהוראה" ותעודת הוראה
(B.Ed.).
התואר המוענק לבוגר במקצועות ההתמחות במכללה מאפשר לו להמשיך את לימודיו לתואר שני במקצועות התמחותו ובחינוך באוניברסיטאות השונות.בשנת תשס"ט העניקה המועצה להשכלה גבוהה היתר לפתיחת מסלול לתואר "מוסמך בחינוך ובהוראה" (M.Ed.), ובו שני חוגי התמחות שייעודם פיתוח סגל בכיר בחינוך היהודי.
כבעבר, גם כיום נענית מכללת ליפשיץ לאתגרים החינוכיים העומדים בפניה בהתאם לצורכי הדור. המעיין בתולדות המכללה יראה כי בשורותיה לימדו מגדולי המלומדים, המחנכים והוגי הדעות של הציבור הדתי-לאומי בישראל. גם כיום טובי המרצים והמורים מן האקדמיה נמנים עם סגל ההוראה.
לצוות עובדי מכללת ליפשיץ מסורת של טיפול אישי ומסור בסטודנטים. המכללה שוקדת על קיום לימודים באווירה נעימה ומהנה, למען יהיה הלימוד מועיל ומרחיב אופקים.


מסלולי הלימוד במכללה:
                                                        
B.Ed
מכללת ליפשיץ
מעניקה תואר "בוגר בחינוך והוראה" (B.Ed.) לסטודנטים וסטודנטיות המבקשים להשתלב בשדה ההוראה במסלול העל-יסודי בהוראת ההתמחויות הבאות: גאוגרפיה, מדעי הטבע, מתמטיקה, הוראת מדעי המחשב, תושב"ע, תנ"ך ותקשורת. 


M.Ed
מטרתה העיקרית של התכנית לאתר ולהכשיר עובדי חינוך נבחרים לתפקידי מנהיגות בית-ספרית במערכת החינוך בישראל, והיא מכוונת לפתח מנהיגות חינוכית המסוגלת להוביל רעיונות חינוכיים הנשענים על מקורות יהודיים וכלליים, ולהנהיג אנשים בתוך שיפור מתמיד של מערכת החינוך, ובמיוחד בנושא התמודדותו של החינוך הממלכתי דתי במציאות המתחדשת.המרכז להשתלמויות , לפיתוח מקצועי וללימודי חוץ:
במסגרת לימודי-חוץ מקיימת מכללת ליפשיץ לימודי תעודה וקורסים במבחר תחומים לציבור הרחב.
ביחידה לפיתוח מקצועי מתקיימים קורסים במגוון רחב של נושאים המזכים בגמולי השתלמות, והמיועדים לעובדי מערכת החינוך בפועל, למורים בשבתון ולקבוצות ייחודיות שונות.

 
כרטיס ביקור-מכללת ליפשיץ

טלפון: 1800-20-10-20
פקס: 02-6259432
כתובת: רח' הלל 17, ירושלים, ת"ד 2308 מיקוד - 91022
אתר: www.lif.ac.il


שם נציג: משרד
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008