יום ב' 15/04/2024 | 17:48
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>מפגשי טבע

מפגשי טבע הנה תוכנית וותיקה ונבחרת באיכותה העובדת שנים רבות במסגרות חינוכיות בהן מתקיימות תוכניות העשרה של קרן קרב, מיל"ת, הג'וינט, בגנים ובתי ספר מטעם העיריות: אשקלון, אשדוד, בית שמש, ירושלים  ועוד ערים רבות.

התוכנית פועלת בבתי ספר, גני ילדים ומסגרות של חינוך מיוחד.
הצוות החינוכי דידקטי של "מפגשי טבע" מונה מורה לביולוגיה, ביולוג מומחה – שניהם מומחים לבניית תכניות חינוכיות לגיל הרך ולבית ספר יסודי, מנחת הורים וגננות, יועצת חינוכית ופסיכולוגית חינוכית מומחית.

אתר תומך מפגשי טבע ללמידה אינטראקטיבית ברשת לכל ילדי החוג באמצעות האתר ולפי איזור המגורים- מוצאים הילדים ההורים ואנשי החינוך הדרכה מעמיקה על מה שמתרחש בחודש הקרוב בכיתה ובגנים.                                       

היכנסו להיכרות עם האתר

מפגשי טבע עם בעלי חיים לגני ילדים ובתי ספר : נושאים מרתקים מתחום הטבע ולכל מפגש מגיעים המדריכים אל הכתה/הגן עם בעלי חיים . הנושא נבנה בהדרגתיות תוך השוואה בין בעלי החיים , התבוננות חוקרת והיכרות עם תופעות מעולם הטבע. פעילות חקר מתקדמת ומיוחדת למפגשי טבע מתקיימת במהלך המפגשים. התוכנית מתקיימת גם בבתי ספר וגם בגני ילדים באמצעות קרן קרב, משרד החינוך, קרן רש"י ומחלקת החינוך במספר ערים 

להרחבה על תכנית "מפגשי טבע"

מפגשים מדעיים  -גנים ובתי ספר ירוקים  מפגשים שבועיים העוסקים בחקר וגילוי תוך התייחסות לסביבה הקרובה, מחזור וקיימות, גינון ועוד תכנית "גנים ובתי ספר ירוקים"  שמה דגש על הפיכת החצר למקום מזמין לבעלי חיים ומתייחסת לשאלות אקולוגיות, לתופעות טבע בסביבה הקרובה ולבעיות בנושא מחזור ועוד.

פנו אלינו ליצירת קשר ולמידע נוסף

מפגשי טבע  לפעוטות בגילאי שנה עד חמש:
1. היכרות מעמיקה עם מושגים - באמצעות בעלי החיים והטבע. מושגים כגון חלק- מחוספס, רטוב – יבש, קר – חם  וכדומה, מקבלים במסגרת המפגשים מימד מיוחד. את המושגים הללו אנחנו מרגישים, רואים, שרים, מנגנים והוגים ולומדים לזהותם בתחומים שונים של טבע, בעלי החיים ובכלל. אנו מאמינים, כי הבנת הילד את מושגי היסוד לעומק, מקנה לו כלים ליהנות מחשיבה רחבה ומעמיקה כאר הוא נפגש עם העולם וכן מקנה לו כלים להבנה, שימוש בהגיון ובמיומנויות חשיבה.

2. צלילי טבע - תוכנית ייחודית למפגשי טבע, התוכנית נכתבה על ידי מורה למוזיקה לילדי גן וביולוגים. התוכנית לוקחת מאפיינים מעולם בעלי החיים והטבע, תוך מפגש עמם וממחישה את אותם מאפיינים מרכזיים על ידי מקצב, מוזיקה, שיר ותנועה. שירים ומוזיקה נכתבו במיוחד לתוכנית זו ובשילוב עם שירה מוכרת.
                                                          
להרחבה על מפגשי טבע לפעוטותסובב חגים ועונות
-  שלל מפגשים מרתקים וייחודיים שפותחו במיוחד לחגים, עונות וטבע.
למידה חווייתית עם טעמים- ריחות- סיפורים ייחודיים, יצירות ובעלי ערך מוסף של מאפייני העונה-החג או המועד בהקשר לטבע, בעלי חיים וסביבה.
מתאים למפגשי הורים וילדים בתחנות או בכיתה, למתנסים והפקות לקהל גדול מאוד.

לקבלת הצעה מותאמת אישית צרו קשר עמנו

 
כרטיס ביקור-מפגשי טבע

טלפון: 08-6845595
טלפון סלולרי: 054-5658609
פקס: 08-6845764
דוא"ל: yrmi56@015.net.il
אתר: www.teva-y.com/


שם נציג: חנית
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008