יום ד' 06/07/2022 | 12:17
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>מרכז א.ב.י. – לאומנויות, ביטוי ויצירה.

מרכז א.ב.י לאומנויות ביטוי ויצירה נוסד בשנת 2008. 
ייעודו של המרכז הוא ביצירת חברה קשובה, סובלנית ובעלת תקשורת מאפשרת. זאת על ידי הפעלה והכשרה של צוותי חינוך בתכניות התערבות וההעשרה ליצירת אקלים קבוצה מיטבי ומאפשר, בעיקר במוסדות חינוך, ובגופים שונים באמצעות שילוב כלי האומנויות השונים. בין היתר: מוזיקה, תנועה, תיאטרון, אמנות פלסטית, תיאטרון פלייבק, בובות (Puppets) ועוד.


קורס הנחיית קבוצות ילדים בשילוב אומנויות

היום כבר לא מספיק רק לדעת את החומר הנלמד או איך ללמד אותו. כמורה ומחנך היום הכרחי להבין איך קבוצה פועלת? מה הגורמים המשפיעים על קבוצה?  איך להתמודד עם התנגדויות? על התפתחות קבוצה בשלבים ושאר רזי דינמיקה קבוצתית, ואף עם אילו כלים יצירתיים ניתן להשתמש על מנת ליצור אקלים כיתתי מאפשרמה היחוד של הקורס?
ייחודו של קורס הנחיית קבוצות זה הוא בדגש על עבודה עם ילדים ובני נוער, ובשילוב כלים שונים מעולם האומנויות על מנת לייצר דינמיקה מאפשרת ומעשירה ואקלים חינוכי מיטבי. בין היתר נעסוק בעבודה בתנועה ובריקוד, מוזיקה, אלתור תיאטרלי, אמנות פלסטית, תיאטרון פלייבק, שימוש במשחקים, כלי מדידה יצירתיים ועוד. (יש להגיע לקורס בבגדים נוחים לתנועה)                                                   מה אקבל מהקורס?

מעבר לידע הבסיסי וההכרחי להבנת קבוצות, החשיפה לכלי התערבות מתחומי האומנות השונים והבנת השימוש בהם בקבוצה, עובר כל משתתף במהלך הקורס תהליך העצמה אישי וזאת בשל הפרקטיקה בכלים האומנותיים והעוצמתיים בקבוצת הלימוד עצמה.
בנוסף, מורים שימצאו מתאימים יוכלו למצוא מקום במערך המנחים הארצי של "מרכז א.ב.י" בעבודה עם ילדים בבתי ספר ברחבי הארץ.

המשתתפים יוכלו בהמשך להגיע להיות מנחים בעבודה בשכר בתכנית ההתערבות מעגלי אבי של המרכז

היקף הקורס: 120 ש"ש
מתקיים בימי שני בין השעות 09:00-12:15
בית "הסוכה" בבנימינה (מתחם הרכבת)
המלאכה 6
הקורס כמובן  - מוכר להחזר שכר לימוד על ידי קרן ההשתלמויות (בכפוף לתנאי הקרן)


על המנחה
אבי ריינשטיין מנהל מרכז א.ב.י לאומנויות ביטוי ויצירה .B.Ed  בחינוך יצירתי (סמינר הקבוצים), M.A  בהנחיית קבוצות בשילוב אומנויות (אונ' לזלי), מנחה יוצר ומפעיל תכניות התערבות והעשרה בשילוב אומנויות לגיל הרך משנת 2002  בכל מסגרות החינוך בכל המגזרים. מנחה ומנהל את קבוצת תיאטרון הפלייבק "אלתר-נתיב", שחקן , בובנאי ואמן רב תחומי


 

 
כרטיס ביקור-מרכז א.ב.י. – לאומנויות, ביטוי ויצירה.

טלפון: 077-4456367
טלפון סלולרי: 052-3452465
פקס: 04-6180340
דוא"ל: bujonim@gmail.com
כתובת: נחלת ז'בוטינסקי 31 בנימינה, 30500
אתר: www.creative-arts.co.il


שם נציג: אבי ריינשטיין
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008