יום ד' 27/01/2021 | 22:12
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
 > מציאת משרות למורים

משרות דרושים למורים

מורים יקרים שלום, אם הגעתם לכאן, זה אומר שאו שסיימתם את לימודי ההוראה שלכם, ואתם מעוניינים להשתלב בשוק העבודה כמורים מן המניין, או לחלופין שאתם מעוניינים להחליף משרת הוראה קיימת (עקב מעבר לאזור מגורים חדש או שיפור תנאים). כך או כך, אנחנו כאן כדי לענות לכם על השאלות החשובות באמת לכל המבקשים לפתח קריירה בתחום החינוך.

משרות למורים לאחר הלימודים
מזל טוב, סיימת את לימודי החינוך. מה עכשיו? ראשית, אנחנו שמחים לבשר לכם כי קיים ביקוש רב בתחום התעסוקה למורים, בהתאם לזאת, די פשוט היום למצוא משרה בגמר הלימודים ואפשרויות התעסוקה רבות ומגוונות: מורה בבית ספר יסודי, חטיבות ביניים ותיכון, גננת בגני ילדים, השתלבות במערכת החינוך וההוראה על מסגרותיה השונות (הפורמאליות והאלטרנטיביות), עבודה במשרד החינוך (פיתוח תוכניות לימוד, ארגון, עבודה מול מוסדות חינוך), השתלבות במערכות פדגוגיות שונות, מתן שיעורים פרטיים, וכל זאת מבלי להזכיר את האפשרות להמשך לימודי הוראה, הפותחים בפניכם הזדמנויות תעסוקה רבות נוספות.

חיפוש משרות דרושים למורים ודרישות קבלה
ישנם אתרי אינטרנט רבים בהם תוכלו לחפש משרות דרושים למורים. הדרך המהירה והנוחה ביותר להתרשם ממגוון מודעות דרושים היא להכנס ללוח הצעות עבודה המכיל שלל משרות דרושים מורים ולקבל את כל המידע אודות אפשרויות התעסוקה בתחום ההוראה בכל רחבי הארץ.

כאשר תצפו בהצעות העבודה בלוח הדרושים, תיווכחו כי דרישות הקבלה למשרות המורים השונות משתנות לפי המוסד החינוכי המחפש עובדים. כמובן שבכולם תתבקשו להציג הסמכה אקדמאית לתפקיד, ובחלק ממשרות הדרושים יידרשו גם ניסיון מוכח והמלצות.

אך מה עושים אותם מורים "ירוקים" שזה עתה סיימו את לימודיהם, ואין בידם את הניסיון וההמלצות? כן נכנס נושא הסטאג' אותו ביצעתם במהלך הלימודים. הרי במהלך הסטאג', לא רק שצפיתם מהצד בשיעורים של מורים מן המניין, אלא גם שבניתם מערכי שיעור בעצמכם ולימדתם בעצמכם את אותם מערכי השיעור בכיתות. אל תתביישו להביא המלצות מהמורים המלווים שליוו אתכם במהלך הסטאג' והלימודים. לפעמים, המלצה חמה במיוחד תאפיל על ניסיון של שנים.

ארגון המורים, משרד החינוך והקשר לעבודה
הקשר בין משרד החינוך וארגון המורים לבין חיפוש משרות למורים הוא ששני הארגונים מנהלים קו חם ופורום פעיל בו מכללות, בתי ספר, תיכונים ואוניברסיטאות, מפרסמים משרות לכל האזורים בארץ לתחום ההוראה. כך שבין אם סיימתם את לימודי ההוראה או בין אם אתם מחפשים מקום עבודה חדש בתחום החינוך, אתרים אלו הם אפשרות נוספת לחיפוש עבודה בתחום. בהצלחה...

חזרה לעמוד הקודם
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008