יום ש' 20/08/2022 | 2:30
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
 > ציוד משרדי לבית הספר

ציוד משרדי לתלמידים

כל הורה שיש לו ילדים בבית הספר מכיר את המרוץ אחר "ציוד חזרה לבית הספר" שכמובן מדובר ב"ציוד משרדי" לכל דבר. כל ילד בכיתה ינסה להגיע עם הקלמר הכי מגניב שמצוירים עליו  הדמויות המצוירות האהובות על כולם. לורדים, מרקרים, מחברות מכמה סוגים, עפרונות, מחקים והרשימה לא נגמרת. החנות השכונתית של ציוד משרדי שאתם כמעט ולא מבקרים בה הופכת בסוף ימי החופש הגדול לחנות הכי מבוקשת באזור. הסופרים והמרכולים שמוכרים מוצרי מזון פתאום מוכרים גם ציוד משרדי לבית ספר. וגם במדיה נשמעים פרסומות לציוד משרדי לבית ספר. זהו – הטירוף – החל. כל הורה מסתובב עם "צ'ק ליסט" ורק מנסה לסמן V על כמה שיותר פריטים. השטק של ציוד משרדי לבית ספר פורח וכל מה שההורים רוצים זה רק לצאת עם כמה שפחות נזקים.

פערי מחירים בציוד המשרדי

בתקופה של לפני החזרה לבית הספר מתפרסמות כתבות רבות בטלוויזיה ובעיתונים לגבי פערי המחירים של הציוד המשרדי לבתי ספר. השוואת המחירים בתחום הזה לעיתים הכרחית יותר ממוצרים אחרים שכן בציוד המשרדי לבתי ספר יש פערים משמעותיים מאוד בין החנויות. זוג הורים שצרכים לקנות ציוד משרדי לבית ספר לארבעה או חמישה ילדים יכולים לחסוך מאות שקלים אם יקנו בחנות הנכונה. על כן מומלץ לעקוב אחרי הפרסומים ואף להתייעץ עם הורים אחרים. אפשרות נוספת אך מורכבת יותר היא להתארגן כל ההורים בכיתה לקניה מרוכזת ישירות מהספקים. אומנם הלוגיסטיקה כאן מורכבת אך מבחינת מחירים זה יכול להיות מאוד משמעותי. חוץ מזה גם כדאי לשים לב שלא קונים כל מה שהילד מבקש או כל מה שהוא חושב שצריך. ילדכם מן הסתם ישמח לציוד חדש וכמה שיותר. כדאי לבדוק אלו פריטים שמישים נותרו משנה שעברה ואפשר להוריד מרשימת הציוד המשרדי לבית הספר שאתם מתכננים לקנות.

 

ציוד משרדי לבית הספר

מלבד התלמידים גם בית הספר עצמו צריך לרכוש ציוד משרדי. מלבד הכיסאות והשולחנות ואבזור חדרי המורים והמנהלים  וריהוט כללי לבית הספר בית הספר צורך ציוד משרדי בכמויות גדולות. דפי צילום, עטים, לורדים ללוח ועוד ועוד.  מלבד זה בית ספר המחזיק מעבדת מדעים צריך גם ציוד למעבדות מדעים, כגון מיקרוסקופים וכדו וכן  מחשבים לבתי ספר  דברים שיכולים להיות יקרים מאוד. גם בתחום אספקת ציוד משרדי לבתי ספר עצמם ישנם מספר חברות בתחום שפערי המחירים ביניהם יכול להיות משמעותי. אומנם בבית הספר המורים לא משלמים על הדפים מכיסם אך בית הספר ניזון מתקציב ובמידה ויצליח לצמצם בהוצאות יישאר לו עבור דברים אחרים. לכן גם לאחראי הלוגיסטיקה בבית הספר האחראי על רכישת ציוד משרדי לבית הספר כדאי לערוך סקר שוק לפני שהוא מזמין את הציוד.

 

מאת :דניאל לוי 

חזרה לעמוד הקודם
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008