יום ש' 20/08/2022 | 1:58
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
 > ציוד ספורט לבתי ספר

 מתחילים לעשות כושר

לפני כמה שנים פנה משרד הביטחון למשרד החינוך בבקשה שהבגרות בחינוך גופני יהיה מקצוע חובה בתעודת הבגרות. הסיבה הייתה שהמתגייסים הצעירים שזה עתה סיימו תיכון היו ברמת כושר ירוד שמאוד הקשה על הכנסתם לכושר קרבי. תלמידי כיתות יא יב כבר מריחים את הגיוס, מזומנים לצו ראשון וכבר מתחילים לחשוב איפה הם רוצים לשרת. כל זה אומר שכבר בתקופת בית הספר התלמידים צרכים לעבוד על כושר. בית הספר צריך לדאוג לציוד ספורט מתאים לבית הספר על מנת לקדם את התלמידים. ברוב בתי הספר ישנו אולם ספורט שבו התלמידים מתכנסים לשיעורי ספורט. ועל המורים לחינוך גופני לבנות לתלמידים סרגל מאמצים ובעזרת ציוד ספורט לבתי ספר להכניס את התלמידים למסלול של כושר ובריאות הגוף.   

 

כושר זה בריאות

כושר זה בריאות. את זה כולם יודעים. אבל כמה עושים? כושר ממריץ את הדם, שורף קלוריות ומסייע כמעט לכל המערכות בגוף אך בכל זאת אנשים לא בהכרח יוצאים כל יום לעשות ספורט וגם תלמידי בית הספר שכוחם עוד במותנם לא ששים לבצע פעילות גופנית בבית הספר. ציוד ספורט לבתי ספר יכול לעודד תלמידים לבצע תרגילי כושר. כי לצאת לריצת 2000 זה משעמם אבל אם ישנו ציוד ספורט בבית הספר אז כבר מתחיל להיות מעניין לעשות כושר בבית ספר. כי לעשות כפיפות בטן עם ציוד ספורט מיועד לזה זה הרבה יותר כיף ואף קל מאשר ללא הציוד ספורט המתאים. כל בית ספר יכול לבחור לעצמו את ציוד הספורט לבתי ספר שהוא חפץ שכן מגוון הציוד ספורט לבתי ספר מגוון מאוד וכל בית ספר יבחר באיזו דרך הוא רואה לנכון לקדם את תלמידיו ובאיזה ציוד ספורט לבית ספר הוא רוצה להשתמש לצורך זה

 

ציוד ספורט איכותי לבתי ספר

כאשר בית ספר רוכש ציוד ספורט לבית הספר עליו לשים לב בעיקר לשני דברים. עמידות ובטיחות. עמידות ציוד הספורט בבית הספר הוא כמובן עניין כלכלי. בית ספר לא מעוניין לכלות כל שנה חלק מהתקציב שלו על ציוד ספורט לבית ספר באיכות ירודה. לכן לעיתים שווה להשקיע בריכשת ציוד הספורט לבית הספר מעט יותר מאשר לרכוש ציוד ספורט לבית הספר כל פעם מחדש. כמו כן יש לזכור שציוד הספורט משמש נערים שלא תמיד בראש מעיינם לשמור על הציוד כמו שצריך ולכן כדאי לרכוש ציוד ספורט לבית הספר עמיד וחזק. דבר נוסף שיש לשים לב אליו ברכישת ציוד ספורט לבית ספר זה עניין הבטיחות. אומנם בית הספר מבטח את תלמידיו אך לא היינו רוצים שתלמיד יקרע רצועה, יתפס או ינזק בדרך כל שהיא בגלל ציוד ספורט בבית הספר שאינו בטיחותי דיו. חשוב לאחר התייעצות ובדיקות לרכוש ציוד ספורט לבית הספר אשר יהיה בטוח ונח לשימוש התלמידים. 

מאת : דניאל לוי

חזרה לעמוד הקודם
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008