יום ב' 13/07/2020 | 10:19
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>קטלוג שניר הפקות
בנושא: מחויבות חברתית, סמים והתמכרויות.


הצגות ומפגשים בנושאים חינוכיים:

עמוד 2 - תאונות דרכים,הפרעות אכילה
עמוד 3 - גיל ההתבגרות, אלימות, מין ומיניות, הסיכונים שבאינטרנט
עמוד 4 - שואה וגבורה, שורשים\תעודת זהות, ציונות ומורשת
עמוד 5 - קליטת עליה

מופעי תיאטרון בידור מוסיקה ומחול:
עמוד 6 - תיאטרון, מוסיקה ובידור, מחול
עמוד 7 - מפגשים בנושאים שונים

מחויבות חברתית

הצגה - מקול הלב (לכיתות ז-יב)

בהשתתפות: אמבר גולט, אסנת ברנט.
מנחה: יוסי לב

מפגש מרתק ויוצא דופן הפותח צוהר לעולמם של השונים בחברה. אסנת (בעלת תסמונת דאון) ואמבר (עיוורת) מספרות על חייהן והתמודדותן במסגרות חינוך רגילות. המפגש חוויתי, מפחית חרדות, ומפוגג את הערפל הלוט סביב החריגים בחברה. המפגש מונחה ע"י יוסי לב שגם מנגן ושר בליווי שקופיות.

 

יצא(ה) גבר
מפגש עם עדי רונן

עדי רונן, בחור בן  30 שנולד בגוף של בת, החליט שהוא לא נכנע ובגיל 24 יצא לתקן את המעוות...
עדי  חושף  סיפור חיים אישי מדהים ויוצא דופן, של אדם הנאבק בכל רגע משעות היממה על זהותו המינית. הוא משתף את קהל המאזינים  במאבקו הפנימי , בתהליכים ובהתלבטויות אותן עבר לאורך כל השנים ובהתמודדות מול המשפחה, החברה , הצבא ועוד...

סיפורו של עדי מסופר ברגישות ובפתיחות, בליווי הומור, חן וחוכמה רבה ומהווה השראה עבור אנשים שחבויים בחושך וחיים בכלא הרגשי של עצמם. זה אינו רק סיפור חיים יוצא דופן, אלא גם דוגמא של רצון, נחישות ושאיפה להשתנות, על כל מה שכרוך בכך.

 

"מנכות לאיכות"
מפגש עם אייל סבג

מפגש בלתי אמצעי עם אייל סבג, בחור שנולד עם שיתוק מוחין,  החושף בכנות מופלאה ובדרך הומוריסטית וקלילה, את סיפור חייו המרתק.

בגיל 24, לאחר שנים של רחמים עצמיים, תלות, חוסר ביטחון ותחושות כי כל חייו עד כה היו עניין של מזל רע, בוחר אייל בדרך חדשה. אייל מחליט לקחת את גורלו בידיו, ובכוח רצון עז ומתוך חשיבה חיובית, הוא מצליח לשלוט על מהלכיו ולהגיע למימוש ולהגשמה.

תוך כדי חקירה פנימית ועמוקה, חולק אייל עם מאזיניו מגוון רחב של כלים, אשר באפשרותם להוביל ממצב מצוי למצב רצוי, ממציאות של קבעון מחשבתי לשגשוג פיסי, נפשי ורוחני.

סמים/התמכרויות
 
המעגל הפתוח - סדנת תיאטרון בנושא סמים והתמכרויות.

בהשתתפות: אלי דור- חיים/דניאל ברונפמן  ורדי מוסקוביץ/איציק לילך

בעבר נהוג היה לחשוב, כי בעיית הסמים היא נחלתה של קבוצת אוכלוסייה מסוימת בחברה הישראלית, בדרך כלל , שכבה סוציו-אקונומית נמוכה, שם בעיית הסמים קיימת ולא אצלנו בשכונה, בבית הספר, בבית...
מחקרים מראים, כי סמים נמצאים בכל מקום, כשהשימוש בהם נפוץ הן בקיבוצים, כמו גם בעיירות הפיתוח ובערים הגדולות. אין ספק, אפילו בהסתמך על הסטטיסטיקה, כי רבים מבני הנוער יעמדו בעתיד הקרוב בפני הדילמה של לקחת או לא לקחת את השכט'ה הראשונה מהג'וינט שיוצע להם, או האם להקפיץ, או לא להקפיץ את הטקילה שכל החברה במסיבה שותים?

במסגרת הסדנא, ננסה להבין, מדוע חלק מבני הנוער יתפתו ואחרים לא? מהן הסיבות המביאות אותנו להתנסות הראשונה עם סמים ואלכוהול? איזה צורך ממלא שימוש זה אצל
המתבגר? האם יש חלופות למילוי צורך זה? מה תפקיד החברה סביב תחילת השימוש? כיצד עליה לנהוג כשאחד מחבריה צורך סמים בקביעות? מדוע ההורים הם כמעט תמיד האחרונים לדעת? ועוד... לא בהכרח נמצא תשובות לכל השאלות, אולם הדיון בהן חשוב כשלעצמו!

 
כרטיס ביקור-קטלוג שניר הפקות

טלפון: 03-5401487
דוא"ל: snirprod@gmail.com
כתובת: נחל שורק 4 רמת השרון


שם נציג: משרד
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008