יום ש' 30/05/2020 | 3:03
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
אודות צעירים בונים עתיד - צ.ב.ע

  עמותת צעירים בונים עתיד - צ.ב.ע היא עמותה חינוכית-חברתית המפעילה באמצעות מתנדבים מרכזי העשרה ברחבי הארץ, המספקים תמיכה חינוכית ותמיכה חברתית-רגשית לילדים בשכבות גיל ג'-ו'. עם נסיון של למעלה מעשור אנו ממשיכים להאמין כי לכל אדם יש את היכולת לעשות שינוי ולכל ילד מגיעה ההזדמנות להצליח.                                                     

מסגרת צ.ב.ע נועדה לתלמידי כיתות ג' עד ו' והיא מעניקה להם תמיכה נוספת במטרה לחזקם ולאפשר להם להתמודד עם אתגרים לימודיים, חברתיים ורגשיים. הילדים נבחרים לתכנית על ידי צוות בית הספר על פי מערך שיקולים נרחב, ולכל ילד נבנית תכנית לימודים אישית, הרואה לנגד עיניה את הילד כמכלול שלם של חוזקות, ערכים, נורמות התנהגות וחולשות. מכלול זה מהווה את הבסיס לעבודה המשותפת והפרטנית שנעשית עם הילד במהלך שנת הלימודים, המספקת לכל ילד מענה ייחודי לצרכיו, וזאת בשיתוף מערכת החינוך הקיימת. עזרה זו תורמת לשיפור בתחום החברתי-התנהגותי, ומתורגמת במהרה לשיפור בתחום הלימודים.

פעילות צ.ב.ע תופסת תאוצה והערכה והיום אנחנו פועלים ב- 31 מרכזים ברחבי ישראל מטבריה בצפון ועד שגב שלום בדרום. בפעילות צ.ב.ע משתתפים כ-800 ילדים וכ-900 מתנדבים, מתוכם 750 מתנדבים קבועים המגיעים למרכזי צ.ב.ע על בסיס שבועי למשך שעתיים וחצי, ומעל ל-250 מתנדבים המגיעים       למרכזים לפעילויות חד פעמיות. המתנדבים מגיעים מרקעים שונים וכוללים בתוכם מתנדבים מהקהילה העסקית, סטודנטים, חיילים, אנשים פרטיים וכן תלמידי כיתות י' במסגרת מחויבות אישית. 
 

 

עמותת צ.ב.ע מחפשת מתנדבים למרכזיה בכל הארץ. לפרטים נוספים בקרו באתר האינטרנט שלנו או צרו עמנו קשר טלפוני.

 
כרטיס ביקור-צ.ב.ע

טלפון: 03-6442605
דוא"ל: info@tzeva.org.il
כתובת: הבנאי 38 חולון


שם נציג: רחלי לבקוביץ'
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 

Microsoft JET Database Engine error '80040e21'

The Microsoft Jet database engine stopped the process because you and another user are attempting to change the same data at the same time.

/footer.asp, line 165