יום ש' 24/10/2020 | 23:36
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>ידיד לחינוך


עמותת ידיד לחינוך מפעילה את הפרוייקט שמיועד לסייע בשיפור הישגים לימודיים ובשיפור האקלים הבית ספרי, באמצעות גיוס אוכלוסיית הפורשים ממעגל העבודה, אוכלוסייה שהיא בעלת כישורים רבים ומגוונים וניסיון חיים עשיר, והכשרתם למשימות החדשות.

ידוע כי צוותי המורים במערכת החינוך עמוסים לעייפה ומלמדים בכיתות גדולות, וחלק מהתלמידים זקוק ליחס אישי, שאין באפשרות המורה, מפאת העומס המוטל עליו, להעניק לו. בנוסף על כך, יש צורך לסייע לצוותים החינוכיים במיתון תופעות של אלימות בבתי הספר. מתנדבי הפרויקט מסייעים בשתי משימות
חשובות אלה.

שילוב אנשים מנוסים אלה בבית הספר תורם לתלמידים, למורים, להורים ולמנהלי בתי הספר, אך גם ולא פחות חשוב, לציבור המתנדבים, אשר משקיע את זמנו ונהנה בתמורה מתחושת סיפוק, עשייה משמעותית, נחיצות והכרת תודה. המסגרת הקבוצתית והאיכותית הפועלת בכל יישוב וברמה הארצית
מהווה נדבך חשוב בפרויקט.

"ידיד לחינוך" פועל ברחבי הארץ בעזרת נבחרת רכזי ישובים. בכל ישוב ישנו מתנדב המרכז את הפעילות, מכשיר, מדריך ומלווה את המתנדבים ואת בתי הספר ומרכזי הלמידה הקולטים את המתנדבים לפעילות.

כדי לקחת חלק בפעילות ההתנדבותית בעמותה, אין צורך בנסיון קודם בהוראה, המתנדבים עוברים הכשרה קבוצתית ולאחר בניית תוכנית עבודה אישית מול צוות בית הספר, הם משובצים בבתי הספר ומתחילים את הפעילות עם התלמידים, תוך כדי ליווי צמוד של רכז האזור.

התגמול האישי הממתין למתנדב הוא רב וטומן בחובו :

סיפוק ואתגר
עיסוק משמעותי אחרי הפרישה
עשייה איכותית בזמן הפנוי
תחושה טובה של תרומה, השפעה ועזרה לזולת

במעגל המשפחתי זוכה המתנדב ב:
דוגמה אישית לתרומה לחברה
חינוך לערכים

במעגל החברתי זוכה המתנדב ב:
השתייכות לקבוצה איכותית
הרחבת מעגל ההיכרויות
השתתפות בפעילויות חברתיות
דמוי בעיני אחרים

כהוקרה והערכה לפעילות ההתנדבותית של הגמלאים בבתי הספר, עמותת ידיד לחינוך מארגנת עבורם מפגשים חברתיים , טיולים , הרצאות וקורסים בנושאים שונים .

גמלאים המבקשים להצטרף לשורת המתנדבים בעמותת ידיד לחינוך, מוזמנים להכנס לאתר עמותה, להתרשם משלל הפעילויות המפורטות באתר, כולל סרטונים וסיפורי מתנדבים וליצור קשר עם המשרד על פי פרטי הקשר המצויים באתר.

 
כרטיס ביקור-ידיד לחינוך

טלפון: 03-6727595
פקס: 03-6735829
דוא"ל: na@yadidla.org.il
כתובת: רחוב גוש עציון 13 גבעת שמואל מיקוד 5403013
אתר: www.yadidla.org.il


שם נציג: נמרוד אקרמן
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008