יום ו' 07/08/2020 | 0:20
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
עמותת נוער מוביל שינוי

                                             
"אחריי!"
הנה תנועה ייחודית המפעילה פרויקט משולב של 150 מסגרות פעילות בפריסה ארצית ומדי שנה חברים בה כ- 3,000 בני נוער בגילאי 14-19.
התנועה הוקמה במטרה לטפח מנהיגות צעירה ולפתח מעורבות חברתית בקרב בני נוער מהשכונות, מעיירות הפיתוח, ממרכזי קליטה ומפנימיות הנמצאים בצומת הדרכים האחרון בו ניתן להשפיע על עתידם באמצעות חינוך. הרעיון המרכזי הוא להמחיש לנערות ולנערים כי ניתן לשנות ולהשתנות על ידי פעילות אקטיבית למען עצמנו ולמען הקהילה בה אנו חיים.

חזון העמותה
כל ילד בישראל יזכה למרב הכלים לעצב לעצמו עתיד כרצונו.
כל אדם בישראל יהיה אחראי לעתידו ולעתיד קהילתו.
החברה בישראל תהיה דמוקרטית , צודקת, סולידרית ושוחרת שלום.

מטרות העמותה
הכשרת מנהיגות צעירה, בפרט בקרב האוכלוסיה בפריפריה הגאוגרפית והחברתית.
הגברת הנכונות והמוכנות לשרות מלא ומשמעותי בצה"ל.
חינוך הנוער לאזרחות פעילה ולמעורבת חברתית.
העלאת נוער שוליים על נתיב ההצלחה.
העלאת המודעות לדמוקרטיה וטיפוח סובלנות, ציוניות ואהבת הארץ.

פרויקטים:

פרוייקט הכנה לצה"ל
פרויקט הליבה של התנועה הוא קורס ההכנה לצה"ל המשלב הכנה פיזית ומנטלית לשירות הצבאי בצד הכשרה של מנהיגות צעירה, ומיועד לבני- נוער בכיתות יא'- יב'.

לאומי אחריי! לבגרות
בישראל ישנם אלפים רבים של בני נוער בגיל תיכון שאינם ניגשים לבחינות הבגרות ואינם נמצאים במסגרת בית ספרית. הרעיון העומד בבסיס הפרויקט הינו: יצירת תחושת מסוגלות עצמית בקרב אלו שאינם נמצאים במסגרת לימודית והעתקת מרקם ההצלחות למישורים נוספים: בית, צבא, תחביבים, חברה.

"אחריי! בשטח"
"אחריי! בשטח" – חוגי סיירות המהווים מסגרת מקדימה לשאר הפרויקטים בעמותה, בה לראשונה נפגשת אוכלוסיית היעד של "אחריי!" עם ערכי התנועה. חוגי הסיור נועדו להפגיש את בני הנוער עם ארצם ולהמחיש כי ניתן לשנות ולהשתנות על ידי פעילות אקטיבית למען עצמנו ולמען הקהילה.

"אחרי לדרך" - הכנה לצה"ל לבני נוער יוצאי אתיופיה
מטרת תוכנית ההכנה לצה"ל – "אחריי! לדרך" במסגרת הפרוייקט הלאומי היא להגיע אל כמה שיותר נערות ונערים יוצאי אתיופיה על מנת להגביר את המוכנות והנכונות להתגייס ולשרת שירות משמעותי בצה"ל כך ש- 100% מבני העדה יתגייסו לצה"ל ויסיימו שירות מלא ומשמעותי.

                                                        שנת שרות - אחרי לקהילה !
שנת השירות היא שנה של נתינה לחברה לפני הצבא - במהלך שנה זו אתם דוחים את גיוסכם בשנה ומוענקת לכם האפשרות לתרום, לשנות ולהשפיע על הסביבה בה תגורו. שנה זו, היא הדרך שלכם לתת למען החברה הישראלית.

אחרי ! לפסגות - ארגון הבוגרים
לאחר עשר שנות פעילות, לתנועת "אחריי!" יש למעלה מ- 10,000 בוגרים. לטובת אותם הבוגרים, שסיימו את התוכניות הקדם צבאיות של "אחריי!", ולטובת בוגרים מתוכניות חינוכיות אחרות קם ארגון בוגרים אשר נותן תמיכה וייעוץ במהלך השירות הצבאי ולאחר השחרור כך שתהליך החינוך וההכוונה אל מרכז ההוויה הישראלית נימשך ברצף מגיל 15 ועד גיל 25.


         

 
         

 

 
כרטיס ביקור-אחרי

טלפון: 03-6393959
פקס: 03-6393060
דוא"ל: aharai@012.net.il
כתובת: רחוב אביטל 7, שכונת התקווה תל-אביב 67635
אתר: www.aharai.org.il/


שם נציג: מטה
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008