יום ג' 14/07/2020 | 15:52
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>"לימודי CBT: תאוריה ומעשה" במכון פסגות

"לימודי CBT: תאוריה ומעשה" מיועדים לעוסקים ביחסי עוזר נעזר ביניהם אנשי חינוך, אנשי הדרכה,    אנשי טיפול מגישות טיפול שונות ואף הורים. תוכנית זו נבנתה על סמך ניסיון מקצועי מצטבר בהכשרת אנשי מקצוע ועל סמך ההבנה של הצורך בשטח.

צורך זה נובע מכך שיש אנשים רבים אשר אינם נמנים על הפרופסיות הטיפוליות הקלאסיות, אך עוסקים ביחסי עוזר-נעזר ויכולים להיתרם ולתרום על ידי השימוש בעקרונות גישה זו.

עקרונות הגישה הקוגניטיבית התנהגותית מתאימה לשינוי דפוסי התנהגות ודפוסי חשיבה לא יעילים שהשתרשו באדם מתוך הרגל או מתוך חוויות שחווה.

הגישה ההתנהגותית קוגניטיבית עוסקת בהעצמת הנעזר על ידי מתן כלים באמצעות מומחה, כך שהנעזר יוכל להשתמש בהם גם בצמתים אחרים בחייו. הכלים ההתנהגותיים קוגניטיביים מבוססי הגיון אינטואיטיבי מחד, ומאידך הוכחו כיעילים באין ספור מחקרים לאורך עשרות שנים, במגוון מאוד גדול של תחומי חיים וקשיים.

רכישת עקרונות הגישה מאפשרת לכל אדם לחזק את הביטחון האישי, להתמודד באופן יעיל יותר במצבי לחץ ולסגל דפוסי חשיבה חיוביים יותר כלפי עצמו וכלפי הסביבה.  שימוש בעקרונות הגישה ביחסים בינאישיים נותנים מענה רגשי וחשיבתי הן לעוזר והן לנעזר.

מכון פסגות הוא המוסד הוותיק ביותר בארץ המתמחה בטיפול התנהגותי קוגניטיבי (CBT). שיתוף פעולה בין המכון לבין המחלקה לחינוך ולפסיכולוגיה של האוניברסיטה הפתוחה יצר בית ספר רחב היקף, מוערך ומוביל לאנשי טיפול על פי גישה זו.

מסלול CBT תאוריה ומעשה מנגיש את עקרונות הגישה ופותח אופק להתפתחות אישית ומקצועית

 
כרטיס ביקור-"לימודי CBT: תאוריה ומעשה" במכון פסגות

טלפון: 03-5288171
דוא"ל: alice.psagot@gmail.com
כתובת: שד' שאול המלך 8, תל אביב
אתר: bit.ly/2LtLV9E


שם נציג: משרד
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008