יום ד' 19/02/2020 | 7:08
 
 
 
 
דף הבית > תוצאות חיפוש מפרסמים > עמוד מפרסם
>אתר מוזיאון המים והביטחון בנגב


אתר מוזיאון המים והביטחון
הינו אתר  מורשת ייחודי בתחומו העוסק בתולדות ההתיישבות היהודית בנגב. זאת באמצעות תצוגה קבועה, סיורים, תצפיות, הדרכות, הפעלות ופעילות רבות ומגוונות.
האתר מהווה את שער הכניסה לנגב הן מהבחינה הגיאוגרפית והן מהבחינה הרעיונית. סיור בצפון הנגב והביקור במוזיאון יספק למבקרים הצצה ייחודית להעמקת הידע בתהליך ההתיישבות, המים  והחקלאות  בנגבהאתר מספק לכם המורים שילוב של מערכי הלימוד המועברים בבתי הספר עם יציאה לשטח. יוצאים אל טיול לדרום והתלמידים מקבלים חוויה ייחודית שעוזרת להם להרגיש, להפנים וליישם את החומר העיוני בשטח - במקום בו התרחשו הדברים. דפי ההיסטוריה רוקמים עור וגידים ויוצרים תמונה מושלמת של ההתיישבות החי והצומח בנגב. סיור בדרום במוזיאון יכול להעניק ערך מוסף לימודי גדול לתלמידים. 
מעבר למוזיאון עצמו, תוכלו למצוא 18 דונם של חורש, פינות ישיבה ומתקנים שיוצרים שטח פעילות מסודר ומוגדר לכם ולתלמידים. תכני האתר מבוססים על תוכנית הליבה של משרד החינוך, ומותאמים לכל הכיתות  לפרטים ולסוגי פעילות לפי כיתות הקלק על צפיה בקובץ המצורףמבנה המוזיאון יושב במאגר המים המקורי של קיבוץ ניר- עם, ששימש לאגירת המים ושליחתם ל11- נקודות ההתיישבות החדשות בנגב. תהליך זה הוביל להחלטת ועדת האו”ם ‘אונסקופ‘ בקיץ 1947 לכלול את הנגב בתחומי המדינה היהודית, חרף התנגדות מדינות ערב והממשלה הבריטית.
האתר ממוקם דרומית לקיבוץ ניר-עם, בלב חורש טבעי החולש בתצפית על צפון הנגב. האתר נגיש לנכים ומלווה בהדרכה של טובי מורי הדרך.

הטיול שלכם לדרום יכול להיות גם הרבה מעבר לרק סיור בדרום או ביקור אצל מוזיאון בדרום. אם את מתכוננים גם ללינה בדרום אז בשטח מוצע גם חניוני לילה , פעילות לילדים, טיול משפחות בדרום הארץ ועוד

 
 
כרטיס ביקור-אתר מוזיאון המים והביטחון בנגב

טלפון סלולרי: 0505709042
פקס: 077403460
דוא"ל: outsiderprod@gmail.com
כתובת: קיבוץ ניר עם
אתר: www.outsider.co.il


שם נציג: זיו
 
 
 
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008