יום ש' 30/05/2020 | 2:05
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
דף הבית > מאגרי מידע
> מאגרי מידע , תוצאות חיפוש עבור: "חיפוש במאג..."
:קהל יעד
גדולים מהחיים - הדור הבא - אבא עיוור
נארח בנות לאב עיוור; נפגוש ילדה שסובלת מהפרעות קשב וריכוז; וגם: ילדים שטיילו בחו"ל לא חודש, לא שבוע - אלא שנה שלמה!
קהל יעד: חט"ב   תיכון   
סרט: קלפים פתוחים - דיון בנושאי חברה - הפרעות אכילה.
סרט מתוך הסידרה "קלפים פתוחים" של הטלוויזיה החינוכית. התכנית עוסקת במושג "רזה זה יפה" ומספרת על בני נוער שהעיסוק במשקל גופם ובמראם החיצוני מביא אותם לדיאטות רצחניות עד לכדי אנורקסיה או בולימיה. מתאים לתלמידי תיכון.
קהל יעד: תיכון   
סרט: קלפים פתוחים - דיון בנושאי חברה - המעשנים הצעירים
סרט מתוך הסידרה " קלפים פתוחים" של הטלוויזיה החינוכית. בתכנית דיון על גיל המעשנים שירד בשנים האחרונות, הסיבות להתחלת העישון, תהליך ההתמכרות, פרסומות סמויות. מתאים לתלמידי תיכון.

קהל יעד: תיכון   
סרט: קלפים פתוחים - דיון בנושאי חברה - סמים
סרט מתוך הסידרה "קלפים פתוחים" של הטלוויזיה החינוכית. בתכנית מתארחים: נערה שחברתה הטובה מתה ממנת יתר; נערה שאמה הייתה נרקומנית; ונער שנמצא תחת פיקוח קצין מבחן עקב שימוש בסמים. מתאים לתלמידי תיכון.
קהל יעד: תיכון   
סרט: קשת וענן - חלום ישן מדינה חדשה
סרט מתוך הסידרה "קשת וענן" של הטלוויזיה החינוכית. התכנית עוסקת בכיסופים לארץ ישראל. בין הנושאים: מה היה המצב בארץ ובגולה טרם הקמת המדינה, מה הם מקורותיהם של הדגל ושל סמל המדינה, ועל מעמד ההכרזה של מגילת העצמאות ביום ה' באייר תש"ח. מתאים לתלמידי יסודי.
קהל יעד: יסודי   
סרט: קשת וענן - הבעל שם טוב
סרט מתוך הסידרה "קשת וענן" של הטלוויזיה החינוכית. באמצעות סיפור חסידי אחד על אודות הבעל שם טוב, אנו מתוודעים אל תורת הדבקות המתמדת באלוהים, שעמדה במרכז חייו הדתיים. הבעל שם טוב ראה בדבקות את הדרך היחידה בעבודת האל. דרך זו מצאה את ביטוייה בכל מעשיו ופעולותיו, והוא אף הנחילה לחסידיו. מתאים לתלמידי יסודי.
קהל יעד: יסודי   
סרט: ליד הנחל
סרט מתוך הסידרה "פני הארץ" של הטלביזיה החינוכית. אהוד מנור מטייל עם ילדיו בבינימינה וסביבתה, ומתאר את עברו של האזור כשהיו ביצות ואת התפתחותו במאה שלנו. מתאים לתלמידי יסודי וחט"ב
קהל יעד: יסודי   חט"ב   
סרט: מכפר תבור לכרמיאל
סרט מהסידרה "פני הארץ" של הטלוויזיה החינוכית. מרדכי קרניאל, בן איכרים מכפר תבור, מסייר בגליל ומראה לנו שלבים בתולדות יישוב הגליל. סיורו מתחיל בחוות כינרת, ערש הקיבוץ והמושב. בדרכו הוא מספר על העלייה לביריה, ייבוש אגם חולה, ייעור הגליל, צפת והעיירה כרמיאל. מתאים לתלמידי יסודי וחט"ב
קהל יעד: יסודי   חט"ב   
סרט: עיר קטנה גדולה
סרט מהסידרה "פני הארץ" של הטלוויזיה החינוכית. פרופ' אניטה שפירא לוקחת אותנו אל מקומות מגוריה השונים בת"א ומשתפת במחשבותיה על העיר. סיפורה האישי מתחיל בלב ת"א, עובר ביד אליהו ומגיע לרמת השרון - מקום מגוריה כיום. סיפורה האישי מקביל לסיפורה של העיר הקטנה ההופכת להיות מרכז מטרופוליני. מתאים לתלמידי חט"ב תיכון
קהל יעד: חט"ב   תיכון   
סרט: פינת שבטי ישראל
סרט מתוך הסידרה "פני הארץ" של הטלוויזיה החינוכית. הסופר חיים באר מספר על ירושלים כמו שהוא רואה אותה, ומציג רבדים שונים של זמן ומרחב בעיר. באר מספר על המתחים הרבים בין עדות ובין דתות, ומדגים את דבריו בפינות שונות בירושלים, כמו רח' גאולה, רח' שבטי ישראל פינת הנביאים, ה"תפר" בין ירושלים המזרחית למערבית. מתאים לתלמידי חט"ב ותיכון.
קהל יעד: חט"ב   תיכון   
סרט: קציר בים
אלברטו לייב, עוזר מנהל התפעול במפעלי ים המלח, מספר על בעיות האדם בתנאים הקשים בים המלח: על טכנולוגיה מתקדמת ועל מקומו של האדם. באמצעות סיפורו עולות בעיות אקולוגיה, התמודדות האדם עם המדבר, ועתיד הנגב. מתאים לתלמידי חט"ב ותיכון
קהל יעד: חט"ב   תיכון   
בכל מחיר
סער מתלהב מתחרות להקות הנערכת בבי"ס, כשהמנצחת תשלח לפסטיבל ערד. התלהבותו מביאה להתנהגות גסה ואלימה. חבריו נוטשים אותו והוא נותר לבד במערכה, ללמוד את המחיר. שחקנים אורחים: מרק איוניר, יעל רובינשטיין, להקות הנוער: "ריטמוס", "אטלנטיס", "יארד".
קהל יעד: תיכון   
01  02  03  04  05  06  07  08  09  10  11
>>
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008