יום ב' 19/08/2019 | 1:13
 
 
 
 
דף הבית > דף אירוע
>פעילויות לקיץ - אמנות הפסיפס
במהלך הקיץ ניתן יהיה להירשם לשלושה מסלולים שונים ולחוות יצירה בפסיפס, תחום עתיק יומין המשלב חומרים, אבנים צבעוניות וקונסטרוקציה איכותית. אז מה מחכה לכם בסטודיו בחודשים הקרובים?

סדנאות למורים בשנת שבתון


הגעתם אל היעד ויצאתם לחופש של שנה? ברכות. סדנת הפסיפס אצלנו מחכה רק לכם - והיתרון העיקרי שלה הוא בכך שהיא מוכרת בתוכנית הסתדרות המורים לשנת שבתון. הקורס כולל שני סמסטרים בני 15 פגישות. ניתן להירשם גם לסמסטר אחד בלבד (60 שעות, 2 ש"ש). 


סדנאות קיץ למורים - דרך הסתדרות המורים


לא יצאתם עדיין לשנת שבתון אבל בכל זאת מתחשק לכם לחוות את חדוות היצירה בפסיפס? אין שום בעיה. הסטודיו לאמנות הפסיפס והסתדרות המורים משתפים פעולה למענכם. בואו להעביר את הקיץ בעשייה לא שגרתית אצלנו בסטודיו. 


סדנאות קיץ לילדים ולמשפחות


מיציתם את הקניון ומאסתם בים ובבריכה? מחפשים פעילות מרתקת בחופש הגדול? בואו אלינו להעביר שעות של חוויה וכיף - לילדים בלבד או לכל המשפחה. העבודה עם הפסיפס חושפת את הילדים לדברים שקצת נשכחו מהם בעולם המודרני רווי המסכים - סבלנות, דבקות במטרה, התמודדות עם אתגרים וכו'. אז בין אם אתם מחפשים להעסיק את החבר'ה הצעירים קצת בקיץ ובין אם בא לכם פעילות גיבוש מגניבה להורים ולילדים - מקומכם איתנו! 


 


על המנחה והסטודיו:


אירית אורפז היא אמנית פסיפס, פיסול בחומר וקדרות. אירית מלמדת בסטודיו "אמנות הפסיפס" ברמה"ש (לעמוד הפייסבוק של הסטודיו הקליקו כאן) ובסדנה להלומי קרב בביה"ח תל השומר. בסטודיו מתקיימות סדנאות ברמות שונות, למתחילים ולמתקדמים, בדגש על פיתוח יצירתיות, דמיון ומיומנות טכנית. הלימוד בסדנת הפסיפס מכסה ביסודיות את השלבים הראשונים ביצירה, מקנה שליטה בטכניקות שונות ובמגוון רחב של חומרים.


שעות הפעילויות בסטודיו - ימי א': החל מ-9:00; ימי ג': החל מ-20:00; ימי ו': החל מ-9:00. פעילויות הקיץ המיוחדות - בתיאום.


 


פסיפס מתחילים כאן >>


אירית אורפז, 054-4754073


 

חזרה לעמוד הקודם
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008