יום ש' 24/10/2020 | 21:04
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
 > סיפורו של אנדאלו

 אנדאלו, המסיים בימים אלו את מבחני הבגרות שלו בכיתה יב' ריאלית מדעית מופת בתיכון המר במגמת מחשבים, עלה ארצה עם הוריו וששת אחיו בשנת 1999 ומאז מתגורר בנס ציונה. את דרכו בעמותת אריאלה החל לפני חמש שנים בתור חניך בקבוצתנו הראשונה בתכנית כוכב. 
 
במהלך השנים עבר אנדאלו תהליך ארוך ומשמעותי והשתתף במגוון פעילויות מטעם העמותה דוגמת חוג סיירות במסגרת "אחריי בשטח" (פעילות בה לומדים הישרדות פיזית ומחשבתית בתנאי שטח לא קלים), חוג מדע של "נוער שוחר מדע" וחוג קפוארה אשר תרם מאוד להעלאת הביטחון העצמי שלו. 
 
במהלך השנים הוענקה לאנדאלו חונכות אישית ולימודית מטעם עמותת אריאלה, שסייעה לו וקידמה אותו אל המטרות אשר הציב לעצמו. אנדאלו הפך עם השנים מילד ביישן ומופנם, לאדם אחראי, תורם לחברה, בעל בטחון עצמי ובעל כישורי מנהיגות המתבטאים בנטילת אחריות רבה יותר בקבוצה ובחייו הפרטיים. הוא אף זכה לתעודת הצטיינות יתרה בסוף שנת הלימודים הנוכחית על הצבת אתגרים ועמידה בהם ועל יכולותיו הלימודיות והחברתיות כאחד.

לקראת גיוסו לצבא, הוא נחשף, במסגרת פעילות העמותה, למגוון מסלולי שירות איכותיים ובסופו של תהליך, החליט כי הוא רוצה להיות עתודאי, ללמוד הנדסת תעשייה וניהול ולאחר מכן לשרת בצבא. כיום אנדלאו לומד קורס פסיכומטרי בביה"ס יואל גבע במימון עמותת אריאלה.
 
אנדאלו שואף להגשים את חלומו להיות מהנדס ועמותת אריאלה תמשיך לעמוד לצדו של אנדאלו וללוותו עד לסיום הלימודים האקדמאיים, השירות הצבאי והשתלבותו מקצועית בשוק העבודה.

מתוך אתר  אריאלה -  קידום המצוינות בקרב יהודי אתיופיה

חזרה לעמוד הקודם
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008