יום ש' 24/10/2020 | 6:44
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
 > הסעות לטיולים
בס"ד
 
 
ההסעות משפיעות על כל הטיול

אם אתם קבוצה המעוניינת לצאת לטיול כנראה שאתם זקוקים לחברת הסעות לטיולים. לא משנה אם אתם מסגרת של כיתה שיוצאת לטיול שנתי, או יוצאים לסיור לימודי לתלמידים.  או קבוצת מורים שיוצאת לטיול למורים במסגרת השתלמויות מורים. או אפילו משפחה גדולה שמחפשת לצאת אל טיול למשפחות. אם אתם קבוצה של יותר משבעה או שמונה אנשים כבר תזדקקו להסעות לטיולים. הסעות לטיולים זה לא אומר דווקא אוטובוס כמו שקופץ לרובנו ישר לראש. חברת הסעות לטיולים מספקת גם טרנזיטים ומיני בוסים לטיולים.
כשיוצאים לטיול כל הנוכחים תורמים למצב רוח ולאווירה של הטיול. גם הנהג. על הנהג של חברת ההסעות  להיות אדיב, חייכן וסובלני ולשתף פעולה עם הקבוצה. במידה ותירצו לשנות את המסלול תוך כדי הטיול וודאי תרצו שהנהג יזרום אתכם ולא יסרב בגלל שזה לא נחתם מראש בחוזה וכו' וכו'.
גם המוזיקה המושמעת בדרך צריכה להיות יותר לטעמכם מאשר לטעמו של הנהג למרות שהוא בעל הרכב... כמה שזה נשמע טריוויאלי זה לא כך אצל נהגים מסויימים.
הזמינות והנכונות ליהנות  יחד אתכם בטיול של נהג ההסעה לטיול חשובה מאוד להצלחת הטיול שלכם. תירצו מישהו שיברך אתכם לשלום בכניסתכם ובצאתכם מרכב ההסעה של הטיול ולא ישאל בחוסר מצב רוח "נו, לאן עכשיו?"
חברת הסעות לטיולים עלולה להשפיע מאוד על הטיול שלכם ולכן כדאי לקחת את זה בחשבון כאשר בוחרים הסעות לטיולים
 
מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הסעות לטיולים?

לפני שבוחרים הסעות לטיולים ישנם כמה דברים שכדאי לוודא קודם לכן. וודאו שרכב ההסעה לטיול מתאים ברווח למספר המטיילים ואם זה טיול ליותר מיום אחד אז גם שיש די מקום בהסעה לטיול גם עבור הציוד שלכם. כדאי לוודא שהחברה של הסעות לטיולים הינה חברה בעל מוניטין ונסיון ובקיאה בדרכים שבאזור הטיול. נח יותר כאשר הנהג מכיר את הכבישים באזור הטיול מאשר שינסה לנווט תוך כדי. רוב חברות ההסעות לטיולים אשר מחזיקות צי רכבים מעסיקות גם קצין בטיחות שעוקב אחר תקינות הרכבים. וודאו שגם בחברת ההסעות לטיולים שבחרתם יש קצין בטיחות ושהרכב תקין ונקי ומוכן לנסיעה. וודאו שהחברה מאושרת להסעת נוסעים מטעם משרד התחבורה ולנהג יש רשיון נהיגה לרכב ציבורי. כמו כן בדקו שיש לחברת ההסעות לטיולים ביטוח מתאים ושאתם מכוסים בביטוח. כדאי לקבל המלצות מאנשים שכבר שכרו את חברת ההסעות הנ"ל ולקבל מהם טיפים למה לשים לב מהנסיון שלהם. אולי גם לקבל המלצה על נהג ספציפי שהם נהנו איתו ולבדוק אם הוא פנוי גם לטיול שלכם.  
מלבד הדרישות שלכם מהנהג היו גם אתם הוגנים כלפיו ודאגו לו ללינה נוחה, לאוכל ולצרכיו האחרים. אחרי הכל "כשיוצאים לטיול כל הנוכחים תורמים למצב רוח ולאווירה של הטיול"
 
מאת :דניאל לוי

    

חזרה לעמוד הקודם
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008