יום א' 25/10/2020 | 4:57
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
 > הפקת טיול שנתי לבית הספר
הגיע הזמן לצאת לטיול
אז הגיע הזמן לצאת לטיול שנתי של בית הספר. אבל מאיפה מתחילים לארגן טיול שנתי? ברור שכדי שיצא טיול שנתי מוצלח  צריך לתכנן היטב את הטיול השנתי של בית הספר. טיול שנתי של בית ספר אינו דומה לטיול משפחתי קטן שמאלתרים מסלולים לטיול בזמן הטיול עצמו. טיול שנתי לבית ספר צריך להיות מאורגן ומוכן כי עם עשרות או אף מאות תלמידים כל טעות עולה ביוקר. אם אין לכם ניסיון בתכנון  טיולים אין צורך להתבייש. אחרי הכל אתם מורים ואנשי חינוך וכמורים לא קיבלתם בהכרח הכשרה לאירגון טיולים. אז לכן כשיש צורך להפיק טיול שנתי לבית ספר אפשר פשוט לפנות לחברת הפקות טיולים שיסדרו לכם טיול שנתי מאורגן ומתוכנן בקפידה. מהמסלולים אליהם תלכו, מקומות לינה בטיולים, הסעות לטיולים, ארוחות לטיולים וכל מה שרק צריך כדי שיהיה לכם טיול שנתי מוצלח במיוחד.
 
ערך מוסף בטיול שנתי של בית הספר
חברת הפקות טיולים תדע להתאים תכנים לטיול שנתי אשר יהוו כערך מוסף לתלמידים. למשל אם אתם מרגישים בחוסר אחווה בבית הספר כמו שהייתם מצפים שתהיה, אפשר לבקש מחברת הפקות טיולים לשים דגש על גיבוש הכיתה או גיבוש בית הספר ולהוסיף לטיול השנתי פעילויות גיבוש אשר יחזקו את הצד הזה בכיתה או בבית הספר וכן את הקשר בין התלמידים למורים.
אם למשל אתם עומדים לקראת מבחן חשוב בתנ"ך או בהיסטוריה אפשר לבקש מחברת הפקת טיולים שתכוון אתכם לעבור במסלולים בטיול השנתי המוזכרים בחומר הנלמד בתנ"ך או בהיסטוריה. אם זה מערת אליהו בכרמל או בהרודיון של הורדוס אשר מהווים גם מקומות מרתקים בפני עצמם וגם יחברו את התלמידים אל החומרים שהם נפגשו איתם בכיתה.
 
על מה חברת הפקת טיולים צריכה לשים דגש?
כשחברת הפקת טיולים מארגנת טיול שנתי לבית ספר יש צורך לבדוק כמה פרטים נחוצים על מנת שהטיול השנתי של בית הספר יצא כמו שרציתם. חברת הפקות טיולים תיפגש עם צוות המורים בבית הספר ותבדוק באיזה עונה ומה מזג האוויר הצפוי לזמן הטיול השנתי. יש מקומות אשר יותר מתאימים לטיול שנתי בחורף ויש מקומות אשר יותר מומלצים לטיול שנתי בקיץ. כמו כן לאיזה אזור אתם רוצים לצאת לטיול? אם שנה שעברה התלמידים היו בטיול שנתי באילת חשוב שחברת הפקת טיולים תדע את זה. כמו כן באיזה איזור גיאוגרפי נמצא בית הספר. תלמידים מקצרין כנראה שפחות יתרשמו מטיול שנתי בגולן. כמו כן באיזה גיל המטיילים? על מנת לאתגר אותם במידה הנכונה. והשאלה האחרונה והחשובה מה התקציב של בית הספר עבור הטיול השנתי? חברת הפקת טיולים טובה תדע להתחשב בכל הפרמטרים ולארגן לכם טיול שנתי מוצלח.
 
מה חברת הפקות הטיולים עושה אחרי הפגישה עם המורים?
טוב אז מתחילים לארגן את הטיול השנתי. חברת הפקות טיולים לרוב כבר מכירה את האטרקציות ומסלולי הטיול בארץ ולכן נותר לבחור את המסלולים המתאימים לכיתה או לבית הספר על פי דרגת הקושי והמוטיבציה של המטיילים. כמו כן חברת הפקת טיולים תבחר לכם מדריך טיולים מקצועי אשר מכיר את האיזור שבו הולך להתקיים הטיול השנתי. לבחירת מדריך טיולים מנוסה וטוב יש חשיבות מכרעת על איך שהטיול השנתי יראה. כמו כן יש לדאוג לאוכל לטיול. אם הפסקות האוכל במקום הספציפי בטיול יאפשרו רק סנדוויצ'ים, מנגל או סעודה של ממש. כמובן שחברת הפקת טיולים צריכה לדאוג לשתייה לטיול שנתי בכמות מספקת. אם הטיול כולל גם לינת לילה אז יותאם המקום לפי גיל התלמידים, איזור הטיול ומזג האוויר בטיול, זה יכול להיות אכסניית נוער, זה יכול להיות חניון לילה, שקי שנה בשטח ואפשריות לינה בטיול נוספות. דבר אחרון שיש לדאוג לו זה הסעות לטיולים. חשוב שיהיה אוטובוסים לטיולים נוחים אשר יהיה מקום לכל התלמידים ברווח וכן מקום לציוד.
אחרי כל מה שנותר לכם זה רק ליהנות מהטיול השנתי שלכם...
 
מאת דניאל לוי

 

חזרה לעמוד הקודם
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008