יום ב' 26/10/2020 | 14:33
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
 > לימוד בצורה נכונה

מאת: איילת שחר

אף אחד לא אוהב ללמוד, אלא אם כן מדובר על אפליקציה חדש במכשיר האיפון או משחק מעניין בסוני פליסטיישן אבל שזה מגיע לימוד פסיכומטרי קורס אנגלית או ביולוגיה זה כבר סיפור אחר.

לימודים זה לא דבר נעים אבל לא תמיד זה חייב להיות ככה, אם אתם מחפשים דרכים מהנות ללמוד הכנו לכם כמה טיפים מעניינים- קורס לימוד אנגלית:

לוקחים פסק זמן- למידה רצופה ללא כל הפסקה יכולה להיות מאוד מתישה, התוצאה היא שחומר רב לא נקלט היטב ויש לתרגלו פעם אחר פעם, לכן חשוב לעשות הפסקות קצרות להתרעננות.

לא כדאי ללמוד לבד- לימוד בקבוצה או לפחות בזוגות הוא יעיל מאוד, גם אם לפעמים מבזבזים חלק מהזמן על דיבורים כאלה ואחרים לימוד בקבוצה נעים יותר.

למה לא ללמוד עם לחן? לא חייב ללמוד בשקט מוחלט, נגנו ברקע דיסק עם שירים שאתם אוהבים זה יסייע לכם ללמוד, רק בלי שירי עצובים או יותר מדי קצביים.

טוב לנשנש לא טוב לאכול- תמיד אומרים שצבא צועד על קיבתו? אם זה עובד שם זה צריך לעבוד גם בלימודים, הכינו לכם דברים טעימים ומתוקים אחרי הבחינה תחשבו על דיאטה.

ללא הפרעות- כבו את הטלפון כמו את הטלוויזיה ונסו להתרכז, כל דבר קטן שיכול להפריע מקשה על הלמידה.

אימון- אם אתם לומדים לקראת בגרות או מבחן בשפה שונה כמו אנגלית טכנית למשל, נסו לתרגל כמה שיותר, בכלל מומלץ לקחת קורס אנגלית שיסייע לכם להתכונן טוב יותר.

לימודים הם לא דבר נחמד אבל הם משפיעים רבות על עתידנו, הדרך לקרירה מצליחה עוברת גם דרך לילות ללא שינה והמון ימי לימוד מתישים, אבל בסוף זה משתלם לכן כדאי להשקיע בכל בחינה, שיהיה המון בהצלחה!

השלמת בגרויות לימודי אנגלית www.america.org.il

מקור המאמר:אקדמיקס - ספריית המאמרים של ישראל
http://www.academics.co.il 

המאמר המקורי באתר אקדמיקס

חזרה לעמוד הקודם
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008