יום ש' 24/10/2020 | 7:01
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
 > ללמוד את מה שחשוב

 מאת: איילת שחר


אם אתם חיים במדינת ישראל אתם ודאי יודעים כמה חשוב ללמוד אנגלית וכמה זה חשוב להצלחה במבחן פסיכומטרי, המאה העשרים ואחת מבהירה לכל אחד מאיתנו את חשיבותם של הלימודים האקדמאים בחיינו יחד עם השפה האנגלית- גם בתחום החברתי וגם בתחום העסקי.


אחד הדברים החשובים בדרים ללימוד באוניברסיטה הוא לעבור קורס פסיכומטרי וללמוד אנגלית, לימוד פסיכומטרי יכול להיות קשה אבל היום יש מכוני פסיכומטרי טובים מאוד המאפשרים לכל אחד ללמוד בקלות, יתרון נוסף בלימוד אנגלית לפני הפסיכומטרי הוא שהחלק הקשה של השפה האנגלית יהיה לכם קל יותר.

אז נכון שפעם לא היה צריך יותר מכמה משפטים והבנת בסיסית של השפה האנגלית אך היום בשביל לשפר את איכות החיים מדובר על דבר חשוב מאוד, גם אתם רוצים להתחיל ולדבר אנגלית? אולי רק לשפר את השפה? כך תוכלו לעשות זאת:


אוהבים לראות סדרות או סרטים בטלוויזיה? למה שלא תנצלו זאת לשיפור האנגלית? בעזרת השלט אתם יכולים להסיר את התרגום וללמוד לאט לאט.


קריאה מרחיבה את אוצר המילים, אתם יכולים לרכוש ספרי אנגלית למתחילים ובעזרת מילון פשוט לתרגל עוד ועוד מילים חדשות.


ואחרי שקראתם למה שלא תדבר קצת אנגלית? זה לא כל כך מסובך ואת הבסיס את כבר יודעים לכן נסו לדבר אנגלית בכל הזדמנות.


אם ביום רביעי אתם עושים קניות וביום חמישי יוצאים לסרט למה שלא תדבר אנגלית ביום שני? עשו זאת כדרך קבע ותוכלו לשפר את האנגלית בקלות.


רוצים לשלב משחק עם לימוד? אתם יכולים לעשות זאת עם הילדים- סרטים חינוכיים, ספרי לימוד או אתרי אינטרנט, לימדו יחד עם ילדכם ותוכלו גם ליהנות מכך


אם אתם רוצים לקבל ביטחון ולרכז את כל הלימודים ליום אחד הזמינו מורה פרטי אחת לשבוע, זה יעזור לכם לקבל תשובות על שאלות וגם לחדד את כל מה שלמדתם עד כה.


היום ניתן למצוא קורסים באנגלית לכל הרמות, בקבוצות קטנות או גדולות, המחירים אינם גבוהים וקרוס כזה יכול להעניק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים.


אז יש לכם כמה טיפים להתחיל, נסו זאת ללא עצלנות במידה ואתם מתקשים תמיד אפשר לשכור מורה פרטי או ללמוד קורס אנגלית, דבר אחד בטוח: אתם חייבים ללמוד את השפה הנפוצה בעולם!

השלמת בגרויות לימודי אנגלית www.america.org.il

מקור המאמר:אקדמיקס - ספריית המאמרים של ישראל
http://www.academics.co.il 

מקור המאמר באתר אקדמיקס

חזרה לעמוד הקודם
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008