יום ש' 31/10/2020 | 21:05
 
 
  פארק תמנע   מגדל דוד בירושלים
 > משחקי חשבון לילדים

מאת: מרטין

ככל שבתי ספר ציבוריים, מתחילים לאבד את טיפות ההערכה האחרונות של ציבור ההורים והחינוך הפרטי, תופס תאוצה רבה יותר ככל שחולף הזמן, כך עולה הצורך בלתת לילדים בגיל תרום בית ספר, עוד עזרה ותמיכה לימודית, כדי שיוכלו להחליק בצורה יותר טובה אל תוך בית הספר.
כדי להסביר את הכוונה שלי בצורה טובה יותר, אשתמש בדוגמה הבאה: אני מאוד מעוניין שהילד שלי יהיה טוב בלימודים בבית ספר ואני לא ממש סומך על המורים בבית ספר ועל הרמה הלימודית בבית ספר, לכן אני צריך לעזור לילד ללמוד חשבון לבד עוד לפני שהוא מגיע לגיל בית ספר ומתחיל ללמוד.
איך עושים את זה: האמת היא שעכשיו יש מגוון די רחב של פתרונות שיכולים לעזור לילדינו ללמוד חשבון בצורה טובה וקלה.
משחקי חשבון:
כנראה שהפתרון הטוב ביותר הוא משחקי חשבון, מה זה משחקי חשבון אתם שואלים? אז בצורה הכי פשוטה, משחקי חשבון אלה תרגילים בחשבון אשר מועברים בצורה של משחקים. הכוונה היא לדברים הבאים, אנחנו כן רוצים שהילד או הילדה ילמדו איך פותרים שברים פשוטים או שברים עשרוניים, אבל ילדים בדרך כלל לא אוהבים להתעסק עם שברים כי זה נראה להם משעמם.
אבל, מה יקרה אם נציג להם את זה בצורה של משחק משעשע, עם דמויות מעניינות וצבעוניות, כאשר הבעיות בחשבון, כאלה שאני לא סבלתי בבית ספר יהפכו למשחקי חשבון מעניינים, כאלה שאני בעצמי אוהב לשחק בהם, לא שחסר לי ידע בחשבון, אולי קצת ידע בכתיבה.
תיכנסו לאתר שלנו ותראו את כל הרעיונות שיכולים להפוך בעיות בחשבון למשחקי חשבון, לא תאמינו, שחשבון יכול להיות כל כך מעניין. זה הקישור לאתר משחקי חשבון תיכנסו ותקראו על כל משחקי החשבון שקיימים אצלנו, אנחנו מאמינים שתוכלו למצוא דברים שיעניינו אתכם ותוכלו להיעזר בהם כדי לעזור לילדים שלכם ללמוד חשבון בצורה מעולה ולהיות טובים בזה, ללא קשר לבית ספר שבו הם לומדים.

מקור המאמר:אקדמיקס - ספריית המאמרים של ישראל
http://www.academics.co.il 

קישור למאמר באתר אקדמיקס

חזרה לעמוד הקודם
 
> חיפוש באתר
חפש:
> נותני שירות > הצג בפריסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות לחדר מורים 2008